AK Parti mahalle meclisi toplantısı yapıldı

Ana Sayfa » Büyük Manşet » AK Parti mahalle meclisi toplantısı yapıldı
Paylaş
Tarih : 26 Ocak 2017 - 13:39

AK Parti mahalle meclisi toplantısı yapıldı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Mersin Yönetim Kurulu Üyesi Osman Çorlu başkanlığında Aydıncık İlçesi Yeni Mahalle ve Atatürk Mahallesinde Danışma Meclisi yapıldı.

Mahallede yapılan ve yapılması beklenen  hizmetlere değinen Osman Çorlu, teşkilatçılığın, birlik ve beraberliğin önemini içeren bir konuşma yaptı.

Aydıncık İlçesi Yeni Mahalle ve Atatürk Mahallesinde halkla elele ve omuz omuza bir yönetim anlayışı sergilemenin mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden Çorlu, ” Sorumluluklarımızın ve milletimizin emanetinin önemini bir an olsun aklımızdan çıkarmadan, daha aydınlık bir gelecek için sıkmadık el çalmadık kapı bırakmaksızın kapı kapı dolaşarak vatandaşlarımızı ziyaret edeceğiz. Bizler halkımıza hizmet adına bu vazifeyi üstlenmiş kişileriz. Memleketimizin gelişmesi güzelleşmesi için elimizden gelen gayretin daha fazlasını göstermek için çalışıyoruz, çabalıyoruz.” dedi.

Şer odaklarına karşı mücadele verdiklerinin altını çizen Osman Çorlu, “Bugün millet olarak hep beraber bütün şer ittifaklara karşı ciddi bir mücadele veriyoruz.15 Temmuz’da başaramadıklarını şimdi ekonomik verilerle oynayarak başarmak istiyorlar. Biri bitiyor bir diğeri başlıyor. Bu bitmeyecek ama bizim de mücadelemiz, Sayın Cumhurbaşkanımıza olarak bağlılığımız ve davamıza olan sadakatimiz Allah’ın izniyle ilelebet devam edecek. Hainlere fırsat vermeyeceğiz. Zorlu bir süreçten geçiyoruz. Vatandaşların süreci görmeleri için bize büyük iş düşüyor.” diye konuştu.

Anayasa değişikliği konusuna da değinen Çorlu, şunları söyledi:

“Ana muhalefet partisi yeni anayasayı eleştiriyor. Bunlar ülkeyi koalisyona mahkum etmek istiyor. Bunlar halkın desteğini alamayacaklarını bildikleri için karşı çıkıyorlar. Ülke batmış çıkmış umurlarında değil. Fazla kafa karışıklığı oluşturmaya gerek yok. Burada önemli olan, ülkemizdeki sistemin tıkanmasına sebebiyet veren engellerden kurtulmak, sistemin nefesini açmaktır.”

Karşılıklı görüş alışverişlerinin de yapıldığı Danışma Meclisi geç saatlerde sona erdi.

Osman Çorlu 1 Osman Çorlu 2 Osman Çorlu 3 Osman Çorlu 5

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

130420170047302692600b
Mersin seçmeni yüzde 64 ile hayır dedi

18 maddelik anayasa değişikliği için referandum düzenlendi. Yurt genelinde 55 milyon 319 bin seçmen, oy vermek için 167 bin sandığa gitti. Seçmenler

referandumanketleri-640x360
Referandumda en çok hayır oyu veren 10 il

Türkiye 18 maddelik anayasa değişikliği için referanduma gitti. Ülke genelinde 55 milyon 319 bin seçmen 167 bin sandıkta oy kullandı. Seçmenler

referandumanketleri-640x360a
Referandumda ‘evet’in en yüksek olduğu 10 il

Anayasa değişikliği referandumunda sonuçlar gelmeye başladı. Referandumda en çok hayır oyu çıkan 10 il şöyle… Türkiye 18 maddelik anayasa

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz