AK PARTİ: “YENİ SİSTEM İLE ‘YENİ TÜRKİYE… GÜÇLÜ TÜRKİYE”

Ana Sayfa » Büyük Manşet » AK PARTİ: “YENİ SİSTEM İLE ‘YENİ TÜRKİYE… GÜÇLÜ TÜRKİYE”
Paylaş
Tarih : 18 Mart 2017 - 14:36

unnamed (14)

AK Parti Mersin Milletvekili Yılmaz Tezcan, “Türkiye olarak, yeni bir sisteme gidiyoruz. Türkiye’nin lider ülke olma yolunda atılmış geç bir adım olsa da Türkiye’mizi daha ileriye taşımak için 16 Nisan’da gerçekleştirilecek halk oylamasında sandıkları ‘EVET’ oyu ile dolduralım.” dedi.
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Mersin Milletvekili Yılmaz Tezcan, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi halk oylaması kapsamında ‘EVET’ çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Mersin’in Akdeniz ilçesinde bulunan Balık Pazarı esnafını ve çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret eden Tezcan, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ı da ziyaret ederek bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk ve Mersin Milletvekili Baki Şimşek ’de bulundu.

“UZLAŞMA KÜLTÜRÜ İLE YENİ ANAYASA HAYATA GEÇECEK”unnamed (15)
Mersin Balık Pazarı esnafını ziyaret eden AK Parti Mersin Milletvekili Yılmaz Tezcan, balıkçı esnafından Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için ‘EVET’ desteği istedi. Bütün balık stantlarını ziyaret eden Tezcan, yeni sistemin ülkemizde gerçek bir ihtiyaç olduğunu söyleyerek, “Türkiye beş Anayasa gördü. Hiçbir şekilde millete sorulmamış, milletin fikri alınmamış. Bizim yaptığımız yeni Anayasa’da tamamen milletin kendisine dayanan, millete rağmen yapmadığımız, milletin fikrini de sorduğumuz sivil bir Anayasa… Şimdi söz millette, milletimize gideceğiz. 16 Nisan 2017’de milletimize soracağız, yeni Cumhurbaşkanlığı sistemine, yeni Anayasa’ya ‘EVET’ mi, ‘hayır’ mı? Bizim hem ‘EVET’ diyen vatandaşlarımıza hem hayır diyen vatandaşlarımıza saygımız sonsuz. Çünkü biz, uzlaşma kültürü bu yeni anayasa ile geçecek diyoruz.” İfadelerini kullandı.unnamed (17)
Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BÜYÜKŞEHİR MECLİSİ’NDE BORÇLANMA YETKİSİ YİNE REDDEDİLDİ

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTISI BİRİNCİ BİRLEŞİMİ CUMHUR İTTİFAKI BORÇLANMA YETKİSİNİ GEREKÇE

PATİLİ DOSTLAR İÇİN RENGARENK ŞEMSİYELER

KEDİ VE KÖPEKLERİ GÜNEŞTEN KORUYAN ŞEMSİYELER KÜLTÜR PARK’A SOKAK HAYVANLARI İÇİN ŞEMSİYE YERLEŞTİRİLDİ Mersin Büyükşehir Belediyesi,

BÜYÜKŞEHİR, İŞLETMELERİN HİJYEN DENETİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

19 AYDA 1732 İŞLETMENİN HİJYEN DENETİMİ YAPILDI BÜYÜKŞEHİR, HAL KOMPLEKSİLERİNDE HİJYEN DENETİMİ YAPIYOR BÜYÜKŞEHİR’DEN TARSUS

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz