Anadolujet Ramazan Tırı Mersinde

Anadolujet Ramazan Tırı Mersinde

Ana Sayfa » Mersin Haberleri » Anadolujet Ramazan Tırı Mersinde
Paylaş
Tarih : 29 Haziran 2015 - 19:09

Halkın havayolu AnadoluJet, MÜSSED ve Feyz-i Alem Sanat işbirliğiyle projelendirdiği yeni “Direklerarası Ramazan Eğlenceleri Projesi” kapsamında düzenlediği özel sahne sanatı gösterileriyle 26 Haziran 2015 tarihinde Mersinlilerle buluşuyor.
Proje için dizayn edilen, sahnesi ve oturma düzeniyle adeta bir tiyatro salonunu aratmayan AnadoluJet Ramazan Tırı, izleyenleri mest etmeye hazırlanıyor.
Mersin’de Forum Mersin AVM’de iftar sonrası halkla buluşacak AnadoluJet Ramazan Tırı; katılımcıları yaklaşık 90 dakikalık nostaljik bir yolculuğa çıkartacak. Etkinlik öncesinde tahta bacak üzerindeki performans sanatçısının yapacağı davet ile alana çağırılacak izleyicilere Osmanlı şerbeti, Osmanlı macunu, pamuk şeker gibi Ramazan ayına özel ikramlarda bulunulacak.
Fasıl dinletisi ile başlayan AnadoluJet Ramazan Programında; Meddah, orta oyunu, gölge oyunu, Hacivat – Karagöz, İbiş, kukla şov gibi geleneksel ramazan gösterileri sahnelenecek.
Geçmişe verdiği değeri her fırsatta vurgulayan AnadoluJet’in nostaljik Ramazan tırı 27 Haziran – Kayseri, 28 Haziran – Malatya, 29 Haziran – Elazığ, 30 Haziran – Adıyaman, 1 Temmuz – Şanlıurfa, 2 Temmuz – Gaziantep, 4 Temmuz – Hatay, 5 Temmuz – Adana, 6 Temmuz – Sivas, 8 Temmuz – Rize, 9 Temmuz – Trabzon, 10 Temmuz tarihinde Ordu ve 12 Temmuz’da Ankara’da olacak.
AnadoluJet’in projeleri, uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabilinir.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Mersin seçmeni yüzde 64 ile hayır dedi

18 maddelik anayasa değişikliği için referandum düzenlendi. Yurt genelinde 55 milyon 319 bin seçmen, oy vermek için 167 bin sandığa gitti. Seçmenler

Hasta, yaşlı ve engelli vatandaşlar da sandığa gitti

Anayasa değişikliğine ilişkin oylama sona erdi. Ülke genelinde oyların sayımı sürerken, referanduma yüzde 86,5’lik oran ile rekor bir

KOCAMAZ, “AYAĞI YERE BASMAYAN İFADELERLE AYNANIN KARŞISINDA DURAMAZSINIZ”
KOCAMAZ, “AYAĞI YERE BASMAYAN İFADELERLE AYNANIN KARŞISINDA DURAMAZSINIZ”

Mersin Büyükşehir Belediye Meclisi 2017 Yılı Nisan Ayı Toplantısı’nın ikinci birleşimi, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz