Aşut, “Tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun…”

Ana Sayfa » Büyük Manşet Yanı » Aşut, “Tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun…”
Paylaş
Tarih : 07 Mayıs 2016 - 18:14

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aşut anneler gününü kutladı. Aşut, mesajında şu ifadelere yer verdi:
Tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun…
“Anne demek, karşılıksız sevgi, şefkat, sabır, hoşgörü, fedakarlık ve merhamet demektir. En mutlu anlarımızda olduğu gibi başa çıkamadığımız tüm zor zamanlarımızda da sığındığımız en güvenilir liman anne sevgisidir.
Annelerimizden öğrendiğimiz sevgi, özveri ve hoşgörü, yaşamımızı şekillendirir, yön verir. Annelerimizden edindiğimiz bu temel ilkeler, hayatımız boyunca kabul etmememiz ve gelecek kuşaklara da öğretmemiz gereken ortak değerlerdir. Bu nedenle annelerimizin toplumların geleceğinin çizilmesindeki rolünün büyük olduğunu söyleyebiliriz. Çocuklarının mutlu olması yönünde en büyük çabayı gösteren annelerimizin tek beklentisi ise hiç kuşkusuz yetiştirdikleri evlatların milletini ve devletini seven, hayırlı insanlar olduklarını görmektir. Bir toplumun sağlıklı bireylerden oluşmasında annelerimizin rolü yadsınamaz. Bu nedenle yalnızca bir gün değil her gün gerekli hürmet ve özeni göstermek bizlerin temel insani görevidir.
Anneler günü vesilesiyle, evlatlarını vatanımız uğruna şehit veren tüm şehit annelerine minnet ve şükranlarımı sunuyor. Acılarını yürekten paylaşıyorum.
Bu düşüncelerle bizleri güçlü kılan değerli varlıklarımız annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum.

Etiketler : ,

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

MERSİN BÜYÜKŞEHİR, ÖZEL GEREKSİNİMLİ GÖKHAN YALÇIN’IN TALEBİNİ HIZLA YERİNE GETİRDİ

GÖKHAN YALÇIN’IN EVİNE GİDEN YOLDA ASFALT ÇALIŞMASI YAPILDI  BÜYÜKŞEHİR’İN ÇALIŞMALARIYLA GÖKHAN YALÇIN İSTEDİĞİ YOLA

EMEKLİLER, TARSUS GENÇLİK KAMPI’NDA MUTLU BİR GÜN GEÇİRDİ

BÜYÜKŞEHİR’İN EMEKLİ EVİ SAKİNLERİ DOĞAL ORTAMDA STRES ATTI Mersin Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı

KADAVRADAN RAHİM NAKLİYLE ANNE OLAN DERYA İLE BEBEĞİ, 15 GÜN SONRA TABURCU OLACAK

AKDENİZ Üniversitesi (AÜ) Hastanesi’nde, 9 yıl önce dünyanın başarılı ilk rahim naklini olan Derya Sert (32) ile 4 Haziran’da

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz