Bakan Elvan Mezitli Muhtarları ile bir araya geldi

Ana Sayfa » Büyük Manşet » Bakan Elvan Mezitli Muhtarları ile bir araya geldi
Paylaş
Tarih : 20 Mart 2017 - 17:30

unnamed (2)

Kalkınma Bakanı ve Mersin Milletvekili Lütfi Elvan Mersin’de muhtarlar ile bir araya geldi

 

Bakan Elvan, AK Parti Mezitli İlçe Başkanlığı organizasyonunda muhtarlar ile bir araya gelerek, AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik ve AK Parti Mezitli İlçe Başkanı İhsan Gültekin ile birlikte sorunları tespit etti.

 

Muhtarların sorunlarını dinleyerek çözüm önerileri üreten Bakan Elvan muhtarları tek tek dinledi. Sorun olan mahallelere ilişkin notlarını alan Bakan Elvan en kısa zamanda mahalle sorunlarını çözüme kavuşturacağını dile getirdi.

 

Muhtarların kurulu düzende önemli bir yere sahip olduğunun altını çizen Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan; ‘Muhtarlarımız bir ilin en önemli yapı taşlarını oluşturuyor. Çünkü sorunlar ilk onların eline ulaşıyor ve sıkıntıları ilk olarak onlar tespit ediyor. Bu bağlamdan dolayı muhtarlarımızın yükünün farkında olduğumuzu belirtmek isterim. Bizler mahallelerimizin sorunlarına ilişkin elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Bugüne kadar hizmetten kaçmadık, kaçmaya da niyetimiz yok’ dedi.

 

Mezitli ilçesindeki mahallelerin sorunlarını dinleyen Bakan Elvan, Mezitli İlçe Başkanı İhsan Gültekin ile birlikte koordineli hareket ederek sorunları çözmek için çaba sarf edeceklerini kaydetti.

 

AK Parti Mezitli İlçe Başkanı İhsan Gültekin ise, ‘Sayın Bakanımız Lütfi Elvan’ın bu sıcak yaklaşımından dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Mezitli her geçen gün büyüyor ve Mezitli büyüdükçe de sorunları da büyüyor. Bu anlamda Mezitli ilçemizde hükümet partisi olarak sorunlara nasıl çözüm üretebileceğimiz konusunda çalışmalar yapıyoruz. İlçemizin sorunlarına ve çözüm önerilerine hâkim bir yapımız var’ dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Mersin seçmeni yüzde 64 ile hayır dedi

18 maddelik anayasa değişikliği için referandum düzenlendi. Yurt genelinde 55 milyon 319 bin seçmen, oy vermek için 167 bin sandığa gitti. Seçmenler

Referandumda en çok hayır oyu veren 10 il

Türkiye 18 maddelik anayasa değişikliği için referanduma gitti. Ülke genelinde 55 milyon 319 bin seçmen 167 bin sandıkta oy kullandı. Seçmenler

Referandumda ‘evet’in en yüksek olduğu 10 il

Anayasa değişikliği referandumunda sonuçlar gelmeye başladı. Referandumda en çok hayır oyu çıkan 10 il şöyle… Türkiye 18 maddelik anayasa

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz