Başkan Turgut, Plan ve Proje ekibiyle yemekte buluştu

Ana Sayfa » Büyük Manşet » Başkan Turgut, Plan ve Proje ekibiyle yemekte buluştu
Paylaş
Tarih : 10 Şubat 2017 - 11:27

Başkan Turgut, Plan ve Proje ekibiyle yemekte buluştu

Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, haftanın belirli günlerinde farklı birim personelleriyle bir araya gelerek, onlarla yemek yiyor, sohbet ediyor, talep ve sıkıntılarını dinliyor.
Belediyenin Plan ve Proje Müdürlüğüne bağlı personellerle bir araya gelen Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, “Halkımıza hizmet etmek üzere çıktığımız bu yolda hepiniz gece gündüz demeden büyük bir özveriyle çalışıyorsunuz. Siz değerli personellerimizle birlikte ve elimizdeki imkânlarla, halkımıza en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Önceliğimiz sevgi, saygı, hoşgörü ile birlikte güler yüzlü dost belediyecilik anlayışıyla vatandaşlarımıza hizmet etmektir. Sizlerde sürekli vatandaşlarımızla iç içesiniz. Sizlerin insanlarla pozitif iletişiminiz veya olumsuz yönde bir tavrınız, bizlerin başarılı yâda başarısız olmamıza etken eder. Herkesin bu konuda hassas olması gerekiyor.” dedi.

“HEPİMİZ BİR AİLE GİBİYİZ”

Silifke Belediyesi çalışanlarının bir aile olduğunu belirten Başkan Turgut, “Bu aile halka hizmet anlayışla çalışmalarını aralıksız sürdürecektir. Sizlerin başarısı belediyemizin başarısıdır. Sizlerin çalışmalarıyla belediyemiz her geçen gün daha güzel hizmetlere imza atacaktır. Yürüttüğümüz tüm çalışmaları, halkımızın istekleri doğrultusunda ve şehrimizin geleceği için yapıyoruz. Amacımız, vatandaşlarımızın talep ve sorunlarını bir an önce çözüme kavuşturmaktır. Birimizin üzüntüsü hepimizin üzüntüsü, birimizin mutluluğu hepimizin mutluluğudur. Siz değerli personelimizin azimli ve gayretli çalışması sayesinde Silifke’mizi daha yaşanılası bir ilçe yapacağız” dedi.
Birlik ve kaynaşma yemeğinde bir araya gelen belediye personelleri, karşılıklı sohbet ederek kendisiyle bir araya gelip sohbet eden Başkan Mustafa Turgut’a teşekkür ettiler.

IMG_2373 IMG_2378

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BÜYÜKŞEHİR MECLİSİ’NDE BORÇLANMA YETKİSİ YİNE REDDEDİLDİ

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTISI BİRİNCİ BİRLEŞİMİ CUMHUR İTTİFAKI BORÇLANMA YETKİSİNİ GEREKÇE

PATİLİ DOSTLAR İÇİN RENGARENK ŞEMSİYELER

KEDİ VE KÖPEKLERİ GÜNEŞTEN KORUYAN ŞEMSİYELER KÜLTÜR PARK’A SOKAK HAYVANLARI İÇİN ŞEMSİYE YERLEŞTİRİLDİ Mersin Büyükşehir Belediyesi,

BÜYÜKŞEHİR, İŞLETMELERİN HİJYEN DENETİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

19 AYDA 1732 İŞLETMENİN HİJYEN DENETİMİ YAPILDI BÜYÜKŞEHİR, HAL KOMPLEKSİLERİNDE HİJYEN DENETİMİ YAPIYOR BÜYÜKŞEHİR’DEN TARSUS

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz