BÜYÜKŞEHİR, ASFALT VE YOL BAKIM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Ana Sayfa » Büyük Manşet » BÜYÜKŞEHİR, ASFALT VE YOL BAKIM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR
Paylaş
Tarih : 17 Şubat 2016 - 11:32

Mersin Büyükşehir Belediyesi, kentin birçok noktasında yol bakım-onarım ve asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, kırsal bölgelerin yanı sıra, merkez ilçelerdeki çalışmalarına da devam ediyor. Kırsala Hizmetler Şube Müdürlüğü tarafından Yenişehir ilçesi Çukurkeşlik Mahallesi yolunun 5 bin metrelik kısmında, yer yer 10-12 metre arasında genişletme, bakım-onarım ve yağmur suyu drenajı için büz boru ve menfez döşeme çalışmalarına devam ediyor.

Asfaltlanan Yollar Hizmete Açılıyor

Fen İşleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde yer alan Yapım Şube Müdürlüğü tarafından yapılan Yenişehir ilçesine bağlı Aydınlıkevler Mahallesi’nde bulunan Dumlupınar Caddesi’nin bin metrelik, Barbaros Caddesi’nin 900 metrelik, 2023. Sokak’ın 400 metrelik kısmındaki asfaltlama çalışmalarında sona gelindi.

Anamur ilçesinde ise 23 Nisan Caddesi’nin 650 metrelik (binder ve aşınma tabakaları), Hacı Latif Caddesi’nin 500 metrelik (binder ve aşınma), Bülent Ecevit Caddesi’nin bin 200 metrelik, Halide Edip Adıvar Caddesi’nin 220 metrelik (binder ve aşınma), Deniz Baykal Caddesi’nin 500 metrelik (binder ve aşınma), 19 Mayıs Caddesi’nin 900 metrelik (binder) kısımları ile otogar sahasındaki asfaltlama çalışmaları tamamlanarak, yollar vatandaşların kullanımına açıldı.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

MERSİNLİLER, ATATÜRK’Ü SEVDİĞİ ŞARKILARLA ANDI

BAŞKAN SEÇER ORKESTRA YÖNETTİ, HEP BİR AĞIZDAN İZMİR MARŞI SÖYLENDİ SEÇER: “ATATÜRK ÖNEMLİ BİR DEVLET ADAMI VE DEVRİMCİ” Mersin Büyükşehir

TARSUS HAYVAN PARKI’NIN YENİ MİSAFİRLERİ: ALPAKA VE KOATİ

TARSUS HAYVAN PARKI’NIN TÜR ÇEŞİTLİLİĞİ ARTIYOR TARSUS HAYVAN PARKI’NDAKİ TÜR SAYISI 83’E ULAŞTI Çukurova’nın en büyük,

BÜYÜKŞEHİR, ÖĞRENİM YARDIMININ İLK TAKSİDİNİ ÖDEDİ

ÖĞRENİM YARDIMLARININ 250 TL’LİK İLK TAKSİDİ YATIRILDI Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in göreve geldiği andan

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz