BÜYÜKŞEHİR, ASFALT VE YOL BAKIM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Ana Sayfa » Büyük Manşet » BÜYÜKŞEHİR, ASFALT VE YOL BAKIM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR
Paylaş
Tarih : 17 Şubat 2016 - 11:32

Mersin Büyükşehir Belediyesi, kentin birçok noktasında yol bakım-onarım ve asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, kırsal bölgelerin yanı sıra, merkez ilçelerdeki çalışmalarına da devam ediyor. Kırsala Hizmetler Şube Müdürlüğü tarafından Yenişehir ilçesi Çukurkeşlik Mahallesi yolunun 5 bin metrelik kısmında, yer yer 10-12 metre arasında genişletme, bakım-onarım ve yağmur suyu drenajı için büz boru ve menfez döşeme çalışmalarına devam ediyor.

Asfaltlanan Yollar Hizmete Açılıyor

Fen İşleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde yer alan Yapım Şube Müdürlüğü tarafından yapılan Yenişehir ilçesine bağlı Aydınlıkevler Mahallesi’nde bulunan Dumlupınar Caddesi’nin bin metrelik, Barbaros Caddesi’nin 900 metrelik, 2023. Sokak’ın 400 metrelik kısmındaki asfaltlama çalışmalarında sona gelindi.

Anamur ilçesinde ise 23 Nisan Caddesi’nin 650 metrelik (binder ve aşınma tabakaları), Hacı Latif Caddesi’nin 500 metrelik (binder ve aşınma), Bülent Ecevit Caddesi’nin bin 200 metrelik, Halide Edip Adıvar Caddesi’nin 220 metrelik (binder ve aşınma), Deniz Baykal Caddesi’nin 500 metrelik (binder ve aşınma), 19 Mayıs Caddesi’nin 900 metrelik (binder) kısımları ile otogar sahasındaki asfaltlama çalışmaları tamamlanarak, yollar vatandaşların kullanımına açıldı.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BAŞKAN VEKİLİGÜLCAN KIŞ, “KADIN LİDERLER COVID 19’A KARŞI GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRİYOR” TOPLANTISINA KATILDI

GÜLCAN KIŞ: “YARDIM TALEBİNDE BULUNAN KADINLARIN ÇOĞUNLUĞUNU EKONOMİK SIKINTI YAŞAYANLAR OLUŞTURDU” GÜLCAN KIŞ: “MERSİN BÜYÜKŞEHİR

BU ÇÖPLER DOĞAYA AİT DEĞİL

BU ÇÖPLERİN DOĞADA YERİ YOK ÇEVRE KORUMA PERSONELİ 5 HAZİRAN İÇİN AKYAR VE LAMAS ÇAYI’NDA ÇÖP TOPLADI BÜYÜKŞEHİR’DEN 5

BÜYÜKŞEHİR YOLLARI ASFALTLAMAYA, VATANDAŞIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEYE DEVAM EDİYOR

TARSUS ŞAHİN MAHALLESİ SAKİNLERİ, 10 YILDIR BEKLEDİKLERİ ASFALTA KAVUŞTU Mersin Büyükşehir Belediyesi Tarsus-Çamlıyayla Şube Müdürlüğü

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz