BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MOLOZ KİRLİLİĞİNİN ÖNÜNE GEÇİYOR

Ana Sayfa » Büyük Manşet » BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MOLOZ KİRLİLİĞİNİN ÖNÜNE GEÇİYOR
Paylaş
Tarih : 05 Aralık 2019 - 10:35

İZİNSİZ VE KAÇAK MOLOZ DÖKÜMÜNE KARŞI ÇALIŞMALAR YOĞUNLAŞTI

HAFRİYAT ATIKLARINI BİLDİRMEK İÇİN VATANDAŞLARA ÇAĞRI!

“İSTİYORUZ Kİ MERSİN TERTEMİZ OLSUN”

Mersin Büyükşehir Belediyesi, kaçak ve izinsiz moloz dökümlerinin önüne geçmek amacıyla kent genelinde çalışmalarını yoğunlaştırdı. Ekipler, çevre ve görüntü kirliliğine sebebiyet veren alanlarda temizlik çalışmaları gerçekleştirdi.

“İstiyoruz ki Mersin Tertemiz Olsun” sloganıyla yola çıkan Büyükşehir Belediyesi, Mersin’de hafriyatlardan çıkan atıkların kaçak ve izinsiz bir şekilde çevreye dökülmesini sonlandırmak için kent geneline astığı afişlerle vatandaşları işbirliğine davet etti.

Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı Atık Yönetimi Şube Müdürü Ömer Erdal Bilici, daha temiz bir Mersin için vatandaşlara çağrıda bulunarak,“Hafriyat atıklarıyla ilgili çok fazla şikayet gelmekte. Bunun için vatandaşlarımız, Belediyemiz’in iletişim hattı olan 444 2 153’ ü hattını arayabilirler. Şikayetler hattımıza düşüyor, biz de derhal müdahale ediyoruz” dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

KADAVRADAN RAHİM NAKLİYLE ANNE OLAN DERYA İLE BEBEĞİ, 15 GÜN SONRA TABURCU OLACAK

AKDENİZ Üniversitesi (AÜ) Hastanesi’nde, 9 yıl önce dünyanın başarılı ilk rahim naklini olan Derya Sert (32) ile 4 Haziran’da

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ EYLÜL AYI OLAĞAN TOPLANTISI YAPILDI

BAŞKAN SEÇER, YOL AĞLARINDAKİ YETKİ KARMAŞASINA AÇIKLIK GETİRDİ BAŞKAN SEÇER: SORUMLULUĞUMUZDA OLMAYAN YERLERE DE GİDİYORUZ BAŞKAN SEÇER:

MERSİN’DE RÜŞVET OPERASYONU

MERSİN’de işgal ettikleri hazine arazileri için geriye dönük 5-10 yıllık ecri misil bedellerini ödemelerine yardımcı olarak, rüşvet karşılığında

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz