BÜYÜKŞEHİR MECLİSİ ARALIK AYI BİRİNCİ BİRLEŞİMİ TOPLANDI

Ana Sayfa » Büyük Manşet » BÜYÜKŞEHİR MECLİSİ ARALIK AYI BİRİNCİ BİRLEŞİMİ TOPLANDI
Paylaş
Tarih : 10 Aralık 2019 - 8:50

TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ MECLİS’TE DE TAKDİR TOPLADI

Mersin Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Aralık ayı toplantısının birinci birleşimi, Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer başkanlığında gerçekleştirildi. Meclis’te Mersin’e dair pek çok önemli konu gündeme geldi. Büyükşehir Belediyesi ile Belediye-İş Sendikası arasında imzalanan toplu iş sözleşmesinde yer alan toplumsal cinsiyet eşitliği, İmam Hatip Lisesi konusu, personel ve işçi çıkarma iddiaları, yeni logo, su fiyatlarında yapılan değişiklik, yakıt alımları ve borçlanma gibi gündemi ilgilendiren konular üzerinde sıklıkla duruldu.

Başkan Seçer, Meclis’te su fiyatlarındaki yeni yıl tarifesi hakkındaki eleştirilere yanıt verirken, “Pat diye su tarifelerinde değişiklik olmadı. Meclis’te pat diye bir şey olmaz. Öyle pat diye insanların gözünden kaçırma,bizim anlayışımızda böyle bir şey yok. Yeni tarifeye karşı olmak başka bir şeydir. Bu tarifeleri oldu bittiye getirmek, halkın gözünden kaçırmak gibi bir yaklaşım içerisinde olmak başka bir şeydir. Bunu kesinlikle reddediyorum. Böyle bir şey söz konusu değil” dedi.  Oylamanın ardından madde kabul edilmedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

KADAVRADAN RAHİM NAKLİYLE ANNE OLAN DERYA İLE BEBEĞİ, 15 GÜN SONRA TABURCU OLACAK

AKDENİZ Üniversitesi (AÜ) Hastanesi’nde, 9 yıl önce dünyanın başarılı ilk rahim naklini olan Derya Sert (32) ile 4 Haziran’da

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ EYLÜL AYI OLAĞAN TOPLANTISI YAPILDI

BAŞKAN SEÇER, YOL AĞLARINDAKİ YETKİ KARMAŞASINA AÇIKLIK GETİRDİ BAŞKAN SEÇER: SORUMLULUĞUMUZDA OLMAYAN YERLERE DE GİDİYORUZ BAŞKAN SEÇER:

MERSİN’DE RÜŞVET OPERASYONU

MERSİN’de işgal ettikleri hazine arazileri için geriye dönük 5-10 yıllık ecri misil bedellerini ödemelerine yardımcı olarak, rüşvet karşılığında

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz