BÜYÜKŞEHİR PERSONELİNE GENEL SAĞLIK SİGORTASI EĞİTİMİ

Ana Sayfa » Büyük Manşet » BÜYÜKŞEHİR PERSONELİNE GENEL SAĞLIK SİGORTASI EĞİTİMİ
Paylaş
Tarih : 02 Aralık 2019 - 10:14

Mersin Büyükşehir Belediyesi, 2019 yılı Hizmet İçi Eğitim Programı kapsamında personele “5510 Sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu” eğitimi verdi.

Mersin Sosyal Güvenlik Merkez Müdür Yardımcısı Vekili Ömür Çevik tarafından verilen eğitimler kapsamında 45 personel eğitim aldı.

Eğitimler kapsamında personel,Sigortalı Bildirimi ve Tescili, Sigortalılığın Başlangıcı, Sigortalılığın Sona Ermesi, İş Yeri ve İşverenlere İlişkin Hükümler, İş Kazası, Meslek Hastalığı, Hastalık ve Analık Sigortasından Sağlanan Haklar, İş Kazası ve Meslek Hastalığı ile Hastalık Bakımından İşverenin ve Üçüncü Kişilerin Sorumluluğu, Süresinde Bildirilmeyen Sigortalılıktan Doğan Sorumluluk, Sigortalının Kendisinden Kaynaklanan Sebeplerle Tedavi Süresinin Uzaması ve İş Görememezliğin artması gibi konu başlıkları hakkında bilgilendirildi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ULUSLARARASI MERSİN MARATONU’NA 29 GÜN KALDI

MARATON HAZIRLIKLARI SON HIZIYLA SÜRÜYOR MERSİN MARATONU, 22 MART’TA KOŞULACAK MARATON İÇİN KAYITLAR DEVAM EDİYOR Mersin Büyükşehir Belediyesi

KOLEKSİYON ESERLERİ MERSİNLİLERLE BULUŞACAK

Kültüre ve sanata verdiği destekle dikkat çeken Yenişehir Belediyesi, dünyaca ünlü Türk ressamlarının birbirinden güzel eserlerini bir hafta

BAŞKAN YILMAZ KREŞ SÖZÜNÜ TUTTU!

BAŞKAN YILMAZ, “OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ ÖNEMSİYORUZ” Başkan Yılmaz; “Her şey çocuklarımız için” Toroslar Belediyesi

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz