BÜYÜKŞEHİR’DEN GÜLNAR’A YENİ HİZMETLER

Ana Sayfa » Mersin Haberleri » BÜYÜKŞEHİR’DEN GÜLNAR’A YENİ HİZMETLER
Paylaş
Tarih : 15 Mart 2016 - 17:49

BÜYÜKŞEHİR'DEN GÜLNAR'A YENİ HİZMETLER (16)Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin’i güzelleştirmek ve vatandaşların günlük hayatlarında aileleri ile birlikte nefes alabilecekleri ortamlar oluşturmak için çalışmalarını sürdürüyor.
Mersin Büyükşehir Belediyesi, Gülnar ilçesi Akdeniz Mahallesi’nde yeniden projelendirilen 1700 metrekarelik alan üzerine yeni bir park yapıyor. Alanın 703 metrekarelik bölümünü yeşil alan olarak düzenleyen Mersin Büyükşehir Belediyesi, çocuklara rengarenk bir park sunmayı planlıyor.
Çimlendirme, ağaçlandırma ve çiçeklendirme işlemlerinin bittiği 703 metrekarelik alan dışında parkta çocuk oyun grubu ve fitness aletleri de yer alıyor.
Pınarbaşı Piknik ve Mesire Alanı Vatandaşların Hizmetinde
Diğer yandan Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi’nin yapımını ortaklaşa tamamladıkları ve yakın zamanda açılışı gerçekleştirilen Gülnar İlçesi Zeyne Mahallesi ‘Pınarbaşı Piknik ve Mesire Alanı’nda, Büyükşehir Belediyesi, mevcut bankların bakım ve onarımını gerçekleştirdi.
Aynı zamanda yeni bank, çöp kutusu ve konteynırlar ile piknik ve mesire alanının düzenlenmesine katkı sunan Mersin Büyükşehir Belediyesi, yaklaşık 300 metrekarelik bir alanın çiçeklendirilmesini de gerçekleştirerek, Gülnarlı vatandaşlara aileleri ile birlikte nefes alabilecekleri bir ortam oluşturdu.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BÜYÜKŞEHİR’DEN KURTULUŞ VE KURULUŞ KORULUĞU’NDA BAKIM VE TEMİZLİK ÇALIŞMASI

BÜYÜKŞEHİR, KENT GENELİNDE TEMİZLİK ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR Mersin Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı,

TARSUS’TA HEMZEMİN GEÇİDİN YIPRANAN ZEMİNİ BÜYÜKŞEHİR TARAFINDAN YENİLENDİ

BÜYÜKŞEHİR’DEN HEMZEMİN GEÇİTTE ASFALTLAMA ÇALIŞMASI Mersin Büyükşehir Belediyesi, Tarsus kent merkezinden geçen demiryolu ağı

MESKİ OLAĞAN GENEL KURULU BİRİNCİ BİRLEŞİM TOPLANTISI YAPILDI

SU FATURASINDA VATANDAŞI RAHATLATACAK KADEME DEĞİŞİKLİĞİ SEÇER: “BEN DE İSTİYORUM SU MÜMKÜNSE BEDAVA OLSUN, AMA BİR BEDELİ OLMALI” 73 OTOBÜS

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz