BÜYÜKŞEHİR’DEN GÜLNAR’A YENİ HİZMETLER

Ana Sayfa » Mersin Haberleri » BÜYÜKŞEHİR’DEN GÜLNAR’A YENİ HİZMETLER
Paylaş
Tarih : 15 Mart 2016 - 17:49

BÜYÜKŞEHİR'DEN GÜLNAR'A YENİ HİZMETLER (16)Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin’i güzelleştirmek ve vatandaşların günlük hayatlarında aileleri ile birlikte nefes alabilecekleri ortamlar oluşturmak için çalışmalarını sürdürüyor.
Mersin Büyükşehir Belediyesi, Gülnar ilçesi Akdeniz Mahallesi’nde yeniden projelendirilen 1700 metrekarelik alan üzerine yeni bir park yapıyor. Alanın 703 metrekarelik bölümünü yeşil alan olarak düzenleyen Mersin Büyükşehir Belediyesi, çocuklara rengarenk bir park sunmayı planlıyor.
Çimlendirme, ağaçlandırma ve çiçeklendirme işlemlerinin bittiği 703 metrekarelik alan dışında parkta çocuk oyun grubu ve fitness aletleri de yer alıyor.
Pınarbaşı Piknik ve Mesire Alanı Vatandaşların Hizmetinde
Diğer yandan Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi’nin yapımını ortaklaşa tamamladıkları ve yakın zamanda açılışı gerçekleştirilen Gülnar İlçesi Zeyne Mahallesi ‘Pınarbaşı Piknik ve Mesire Alanı’nda, Büyükşehir Belediyesi, mevcut bankların bakım ve onarımını gerçekleştirdi.
Aynı zamanda yeni bank, çöp kutusu ve konteynırlar ile piknik ve mesire alanının düzenlenmesine katkı sunan Mersin Büyükşehir Belediyesi, yaklaşık 300 metrekarelik bir alanın çiçeklendirilmesini de gerçekleştirerek, Gülnarlı vatandaşlara aileleri ile birlikte nefes alabilecekleri bir ortam oluşturdu.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BAŞKAN SEÇER’DEN A MİLLİ KADIN BASKETBOL TAKIMI’NA TAM DESTEK

SEÇER, MERSİNLİLER’İ A MİLLİ KADIN BASKETBOL MAÇINA DAVET ETTİ Türkiye Basketbol Federasyonu Milli Takımlar Direktörü Haluk Yıldırım,17

TOROSLAR’I GURURLANDIRAN PLAKET

Başkan Yılmaz, “Amatör sporun her zaman yanındayız” Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Mersin Amatör Spor Kulüpleri

TOROSLAR, KENT MOBİLYALARINI ÜRETİYOR

Toroslar Belediyesi, kent mobilyalarını kendi üretim atölyelerinde imal ediyor. Bank, kamelya ve piknik masaları gibi üretimi yapılan mobilyalar

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz