İhsan Gültekin: Gelin hep birlikte büyüyelim

Ana Sayfa » Büyük Manşet » İhsan Gültekin: Gelin hep birlikte büyüyelim
Paylaş
Tarih : 09 Şubat 2017 - 13:07

İhsan Gültekin Gelin hep birlikte büyüyelim

AK Parti Mezitli İlçe Başkanı İhsan Gültekin’den Mezitli’deki işadamlarına ‘Ekonomi Seferberliği’ne destek çağrısı.

TOBB Ekonomi Şurası’nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, iş dünyasına ‘Ekonomi Seferberliği’ çağrısı yaparak, herkesi istihdam oranlarını arttırıp işsizliğin önüne geçmeye davet etti. Konuyla ilgili bir açıklama yapan AK Parti Mezitli İlçe Başkanı İhsan Gültekin, istihdam oranlarının artması ile birlikte üretim hatlarının da hızlanacağını kaydederek, ‘Gelin Mezitli’de yatırım yapan iş adamları olarak sizler de ‘Ekonomi Seferberliği’ne kendi yatırımlarınız ölçüsünde katkıda bulunun’ dedi.

‘İŞSİZLİĞİN ÖNÜNE HEP BİRLİKTE GEÇELİM’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı bu çağrının tüm ülke adına büyük önem taşıdığını kaydeden AK Parti Mezitli İlçe Başkanı Gültekin, ‘Bugün ülkemizin en büyük sorunlarından birisi işsizlik. Gelin herkes kendi gücü ölçüsünde yeni istihdam alanları yaratsın. Gelin işsizliğin önüne hep birlikte geçelim. Hükümetimiz bu konuda üzerine düşen görevi yerine getirmiştir ve getirecektir. Yeni istihdam alanları açılması adına gerekli teşvikler veriliyor. Bizler de Mezitli bölgesinde yeni yatırımların gerçekleşmesi, istihdam oranlarının daha da artması için üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz. Bu anlamda iş dünyasına büyük görevler düşüyor. Türkiye’nin her geçen gün iş sahalarına atılan genç bir nüfusu var. Bu genç nüfustan dolayı işsizlik rakamları her geçen gün artıyor. Eğer yeni yatırımlar ile bunun önüne geçebilirsek, yatırım yapan iş adamlarımız biraz daha fedakârlık gösterip yeni istihdamlar yaratırsa o zaman işsizlik rakamları da otomatik olarak düşüş gösterecektir’ dedi.

AK Parti Mezitli İlçe Başkanı Gültekin son olarak, ‘Gerekirse kapı kapı dolaşıp iş adamlarımızdan yeni istihdamlar yaratmaları için ricada bulunacağız. Bu ülkemiz adına, gençlerimiz ve geleceğimiz adına büyük önem taşıyor. Gelin üretim hatlarımızı hızlandıralım, kendimize yeni pazarlar yaratalım, ülkemiz ile birlikte biz de hep birlikte büyüyelim’ dedi.

İhsan Gültekin

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ÖĞRENCİLER BANDOYLA TANIŞIYOR

BÜYÜKŞEHİR BANDOSU’NDAN KIRSALDAKİ ÖĞRENCİLERE MİNİ KONSER Büyükşehir Belediyesi bando takımı, okulları ziyaret ederek, öğrencilere

BÜYÜKŞEHİR, TEMİZ DENİZ İÇİN ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Balıkçı Barınağı’nda Temiz Deniz İncelemesi Yapıldı SU YÜZEYİNDEN VE DİBİNDEN NUMUNELER ALINDI Mersin Büyükşehir Belediyesi,

Şehir Tiyatroları Perdelerini Açtı

“UĞURBÖCEĞİ PANİ VE MUHTEŞEM SERÜVENLERİ”ÇOCUKLARLA BULUŞTU “SEVGİLİ DOKTOR” OYUNU İZLEYİCİLERDEN TAM NOT ALDI Mersin

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz