İlk 10 Firmaya Başarılarının Anısına Plaket

Ana Sayfa » Büyük Manşet » İlk 10 Firmaya Başarılarının Anısına Plaket
Paylaş
Tarih : 12 Nisan 2017 - 1:12

unnamed

Akdeniz Mobilya, Kâğıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği (AKAMİB), 7 Nisan 2017’de gerçekleştirilen Olağan Mali Genel Kurul toplantısı öncesinde gerçekleştirilen ödül töreni ile 2016 yılında AKAMİB’den dolar bazında en fazla ihracat gerçekleştiren ilk 10 firmaya başarılarının anısına plaketlerini takdim etti.

AKAMİB Yönetim Kurulu Başkanı Bülent AYMEN’in açılış konuşmasıyla başlayan törende, 3.lük plaketini GİZİR AHŞAP adına Yusuf GİZİR, ikincilik plaketini CEHA BÜRO MOBİLYALARI adına Tolga Yakut ÖZDEŞ, birincilik plaketini ise BOYDAK DIŞ TİCARET adına Yahya Kemal BERBER aldı.

Plaketlerini sahiplerini takdim eden Başkan AYMEN bu zorlu süreçte ihracatlarını artırarak istihdam ve ülke ekonomisine destek olan tüm üyelere bu gayret ve özverilerinden dolayı teşekkür ederek “Ben ve Yönetim Kurulum ihracatla ilgili her türlü sorununuzu çözmek ve ihracatımızı artırmak için her zaman hizmetinizdeyiz” dedi.

Plaket alan diğer firmalar sırasıyla; ARKOPA AHŞAP PANEL, KİLİM MOBİLYA, PARTEKS TEKSTİL, SUNPA ORMAN ÜRÜNLERİ, TORKUT OLUKLU MUKAVVA, DİLANA MOBİLYA VE OSMAN YALÇIN oldu.

2016 yılı AKAMİB Olağan Genel Kurul Toplantısı ile devam eden günde 2016 yılında birlik tarafından gerçekleştirilen faaliyetler ve mali durum üyelere aktarılırken 2017 yılı tahmini bütçesi de paylaşıldı.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Mersin seçmeni yüzde 64 ile hayır dedi

18 maddelik anayasa değişikliği için referandum düzenlendi. Yurt genelinde 55 milyon 319 bin seçmen, oy vermek için 167 bin sandığa gitti. Seçmenler

Referandumda en çok hayır oyu veren 10 il

Türkiye 18 maddelik anayasa değişikliği için referanduma gitti. Ülke genelinde 55 milyon 319 bin seçmen 167 bin sandıkta oy kullandı. Seçmenler

Referandumda ‘evet’in en yüksek olduğu 10 il

Anayasa değişikliği referandumunda sonuçlar gelmeye başladı. Referandumda en çok hayır oyu çıkan 10 il şöyle… Türkiye 18 maddelik anayasa

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz