KOORDİNASYON TOPLANTISI SİLİFKE’DE GERÇEKLEŞTİ

Ana Sayfa » Büyük Manşet » KOORDİNASYON TOPLANTISI SİLİFKE’DE GERÇEKLEŞTİ
Paylaş
Tarih : 17 Şubat 2016 - 11:11

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin Mersin’in tüm ilçelerinde gerçekleştirdiği ‘Koordinasyon Toplantıları’ devam ediyor.

Silifke Belediyesi ile yapılan toplantıda, Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin 2016 yılı içerisinde Silifke ilçesi için planladığı proje ve hizmetler konuşuldu.

Toplantıya, Mersin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Haluk Tunçsu, Silifke Belediye Başkanı Mustafa Turgut, Mersin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Turan Karadağ, Belediye meclis üyeleri ve ilgili daire başkanları katıldı.

Toplantıda, Anamur’dan Mut’a Mersin’in tüm ilçelerinde düzenlenen Koordinasyon Toplantıları’nın Büyükşehir Belediyesi ile ilçe belediyeleri arasındaki bağı güçlendirdiğine değinen Mersin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Haluk Tunçsu, bu toplantıların 2016 yılı yatırım programını kapsadığını ve ilçe belediyeleri ile fikir alışverişinde bulunarak daha güçlü bir Mersin inşa etmek amacında olduklarını vurguladı.

Mersin’in ve ilçelerinin problemlerini görüp, yerinde tespit ederek, sorunları karşılıklı çözüme kavuşturmanın önemine vurgu yapan Genel Sekreter Haluk Tunçsu, hizmetlerin bir bütün olarak ele alınması gerektiğini belirtti.

Toplantıda, Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından Silifke ilçesinde yapılması planlanan hizmetler ile ilgili, MESKİ, Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı, Ulaşım Dairesi Başkanlığı, Etüt ve Projeler Dairesi Başkanlığı, İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı, Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı, Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı, Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Veterinerlik Dairesi Başkanlığı ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından sunumlar yapılarak, hizmetler hakkında görüşler alındı.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

MERSİNLİLER, ATATÜRK’Ü SEVDİĞİ ŞARKILARLA ANDI

BAŞKAN SEÇER ORKESTRA YÖNETTİ, HEP BİR AĞIZDAN İZMİR MARŞI SÖYLENDİ SEÇER: “ATATÜRK ÖNEMLİ BİR DEVLET ADAMI VE DEVRİMCİ” Mersin Büyükşehir

TARSUS HAYVAN PARKI’NIN YENİ MİSAFİRLERİ: ALPAKA VE KOATİ

TARSUS HAYVAN PARKI’NIN TÜR ÇEŞİTLİLİĞİ ARTIYOR TARSUS HAYVAN PARKI’NDAKİ TÜR SAYISI 83’E ULAŞTI Çukurova’nın en büyük,

BÜYÜKŞEHİR, ÖĞRENİM YARDIMININ İLK TAKSİDİNİ ÖDEDİ

ÖĞRENİM YARDIMLARININ 250 TL’LİK İLK TAKSİDİ YATIRILDI Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in göreve geldiği andan

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz