KOORDİNASYON TOPLANTISI SİLİFKE’DE GERÇEKLEŞTİ

Ana Sayfa » Büyük Manşet » KOORDİNASYON TOPLANTISI SİLİFKE’DE GERÇEKLEŞTİ
Paylaş
Tarih : 17 Şubat 2016 - 11:11

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin Mersin’in tüm ilçelerinde gerçekleştirdiği ‘Koordinasyon Toplantıları’ devam ediyor.

Silifke Belediyesi ile yapılan toplantıda, Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin 2016 yılı içerisinde Silifke ilçesi için planladığı proje ve hizmetler konuşuldu.

Toplantıya, Mersin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Haluk Tunçsu, Silifke Belediye Başkanı Mustafa Turgut, Mersin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Turan Karadağ, Belediye meclis üyeleri ve ilgili daire başkanları katıldı.

Toplantıda, Anamur’dan Mut’a Mersin’in tüm ilçelerinde düzenlenen Koordinasyon Toplantıları’nın Büyükşehir Belediyesi ile ilçe belediyeleri arasındaki bağı güçlendirdiğine değinen Mersin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Haluk Tunçsu, bu toplantıların 2016 yılı yatırım programını kapsadığını ve ilçe belediyeleri ile fikir alışverişinde bulunarak daha güçlü bir Mersin inşa etmek amacında olduklarını vurguladı.

Mersin’in ve ilçelerinin problemlerini görüp, yerinde tespit ederek, sorunları karşılıklı çözüme kavuşturmanın önemine vurgu yapan Genel Sekreter Haluk Tunçsu, hizmetlerin bir bütün olarak ele alınması gerektiğini belirtti.

Toplantıda, Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından Silifke ilçesinde yapılması planlanan hizmetler ile ilgili, MESKİ, Fen İşleri Dairesi Başkanlığı, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı, Ulaşım Dairesi Başkanlığı, Etüt ve Projeler Dairesi Başkanlığı, İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı, Emlak ve İstimlak Dairesi Başkanlığı, Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı, Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Veterinerlik Dairesi Başkanlığı ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından sunumlar yapılarak, hizmetler hakkında görüşler alındı.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BAŞKAN VEKİLİGÜLCAN KIŞ, “KADIN LİDERLER COVID 19’A KARŞI GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRİYOR” TOPLANTISINA KATILDI

GÜLCAN KIŞ: “YARDIM TALEBİNDE BULUNAN KADINLARIN ÇOĞUNLUĞUNU EKONOMİK SIKINTI YAŞAYANLAR OLUŞTURDU” GÜLCAN KIŞ: “MERSİN BÜYÜKŞEHİR

BU ÇÖPLER DOĞAYA AİT DEĞİL

BU ÇÖPLERİN DOĞADA YERİ YOK ÇEVRE KORUMA PERSONELİ 5 HAZİRAN İÇİN AKYAR VE LAMAS ÇAYI’NDA ÇÖP TOPLADI BÜYÜKŞEHİR’DEN 5

BÜYÜKŞEHİR YOLLARI ASFALTLAMAYA, VATANDAŞIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEYE DEVAM EDİYOR

TARSUS ŞAHİN MAHALLESİ SAKİNLERİ, 10 YILDIR BEKLEDİKLERİ ASFALTA KAVUŞTU Mersin Büyükşehir Belediyesi Tarsus-Çamlıyayla Şube Müdürlüğü

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz