KRİZ MERKEZİ, MERSİN HALKINA DAHA İYİ HİZMET İÇİN BÜYÜTÜLDÜ

Ana Sayfa » Büyük Manşet » KRİZ MERKEZİ, MERSİN HALKINA DAHA İYİ HİZMET İÇİN BÜYÜTÜLDÜ
Paylaş
Tarih : 10 Nisan 2020 - 9:10

KRİZ MERKEZİ ÇALIŞAN SAYISI 50’YE ÇIKARILDI

17 BİN 968 ALAN KRİZ MERKEZİ ARACILIĞIYLA DEZENFEKTE EDİLDİ

Koronavirüssalgını ile etkin bir mücadeleye imza atan ve Büyükşehir Belediyesi’nin öncülüğünde oluşturulan Kriz Merkezi,Mersin halkına daha iyi hizmet verebilmek adına büyütüldü.Personel sayısı 50’ye yükseltilen Kriz Merkezi, gelen çağrıları titizlikle karşılayarak, vatandaşların ihtiyaçlarına en kısa sürede yanıt veriyor.

Kriz Merkezi kurulduğu günden bu yana 34 bin 888vatandaşın talebini dinledi.30 bin 36gıda ve yemek yardımı ile239kişinin eczaneden raporlu ilaç temin talebinialan Kriz Merkezi, taleplerin anında karşılanmasını sağladı. Gelen 600 kurum dezenfeksiyon talebi de anında gerçekleştirildi. Kriz Merkezi’nin gerçekleştirdiği plan ve program dahilinde 17 bin 968 alan dezenfekte edildi.

Büyükşehir Belediyesi’nin anne sütü alamayan 6-12 aylık bebeklerin beslenme sorununun çözülmesine katkı sunacak mama desteği projesi için ise Kriz Merkezi bünyesinde oluşturulan 0530 844 23 33 numaralı WhatsApp hattına şimdiye kadar 5 bin 596 aile mama talebinde bulundu.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BÜYÜKŞEHİR AŞHANESİ’NDE AŞLAR AŞKLA PİŞİYOR

TENCERE TAVA SESLERİNE ŞARKILAR KARIŞIYOR “BİZİMKİSİ BİR AŞ HİKAYESİ”: BÜYÜKŞEHİR 65 YAŞ ÜSTÜ YURTTAŞLARA 71 GÜNDE 400

BÜYÜKŞEHİR, ÜNİVERSİTE SINAVINA GİRECEK ÖĞRENCİLER İÇİN UZMANLAR İLE ÖZEL BİR YAYIN HAZIRLADI

EĞİTİMCİLERDEN ÖĞRENCİLERE YAKLAŞAN SINAV SÜRECİNDE TAVSİYELER SINAV ÖNCESİ ÖĞRENCİLERİ YAKINDAN İLGİLENDİREN KONULAR ELE ALINDI Mersin Büyükşehir

BÜYÜKŞEHİR, ULUSLARARASI GÖÇ ÖRGÜTÜ İLE MEVSİMLİK TARIM İŞÇİLERİNE ULAŞTI

BÜYÜKŞEHİR, MEVSİMLİK TARIM İŞÇİLERİNE GIDA KOLİSİ VE SAĞLIK PAKETİ ULAŞTIRDI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MEVSİMLİK TARIM İŞÇİLERİNİN

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz