Küçük Nehir, Başkan Seçer’e Teşekkür Ziyaretinde Bulundu

Ana Sayfa » Büyük Manşet » Küçük Nehir, Başkan Seçer’e Teşekkür Ziyaretinde Bulundu
Paylaş
Tarih : 10 Aralık 2019 - 11:10

SPOR MALZEMESİ YARDIMI NEHİR VE ARKADAŞLARINI MUTLU ETTİ

SEÇER’DEN NEHİR’E: “BAŞARILI OLMANIZI DİLİYOR, ARKADAŞLARINA SELAMLAR GÖNDERİYORUM”

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Anamur Şehit Şükrü Ünlü Ortaokulu’nda eğitim gören ve geçtiğimiz günlerde kendisine mesajla ulaşıp, hem kendisi hem de okulundaki diğer arkadaşları için spor malzemeleri isteyen 8. sınıf öğrencisi Nehir’in isteğini kırmamış, ekipler aracılığı ile malzemeler Anamur’a kadar ulaştırılmıştı.

Spor malzemelerine kavuşan Nehir, hemmutluluğunu paylaşmak, hem de arkadaşlarının selamını iletmek için Başkan Seçer’e teşekkür ziyaretinde bulundu.Başkan Seçer deNehir’in ziyaretinden duyduğu mutluluğu dile getirerek,“Başarılı olmanızı diliyor, tüm arkadaşlarına selamlar gönderiyorum” dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

KADAVRADAN RAHİM NAKLİYLE ANNE OLAN DERYA İLE BEBEĞİ, 15 GÜN SONRA TABURCU OLACAK

AKDENİZ Üniversitesi (AÜ) Hastanesi’nde, 9 yıl önce dünyanın başarılı ilk rahim naklini olan Derya Sert (32) ile 4 Haziran’da

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ EYLÜL AYI OLAĞAN TOPLANTISI YAPILDI

BAŞKAN SEÇER, YOL AĞLARINDAKİ YETKİ KARMAŞASINA AÇIKLIK GETİRDİ BAŞKAN SEÇER: SORUMLULUĞUMUZDA OLMAYAN YERLERE DE GİDİYORUZ BAŞKAN SEÇER:

MERSİN’DE RÜŞVET OPERASYONU

MERSİN’de işgal ettikleri hazine arazileri için geriye dönük 5-10 yıllık ecri misil bedellerini ödemelerine yardımcı olarak, rüşvet karşılığında

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz