MERSİN İDMANYURDU FUTBOLCULARI TARAFTARLARI İLE BULUŞTU.

Ana Sayfa » Büyük Manşet Yanı » MERSİN İDMANYURDU FUTBOLCULARI TARAFTARLARI İLE BULUŞTU.
Paylaş
Tarih : 09 Aralık 2015 - 15:34

Mersin’de özel bir banka Mersin İdmanYurdu takımına destek sağlamak amacıyla takımın kredi kartını almak için başvuruda bulunan müşterilere Futbolcuların imzaladığı futbol topu hediye etti. Takımın oyuncuları ve taraftarları etkinlik sayesinde bir araya geldi.

Bankanın merkez şubesinde gerçekleştirilen etkinliğe Kırmızı – Mavili takımın oyuncuları, Nurullah Kaya, Sinan Kaloğlu, Gökçek Vederson, Tita, Milan Mitrovic, Oktay Delibalta,Muammer Zülfikar Yıldırım katıldı. Bankanın çalışanlarının Mersin İdmanuurdu forması giyerek çalışmaları da dikkat çekti. Takmın kredi kartına başvuruda bulunan müşterilere hediye verilen topları imzalayan futbolcular taraftarları ile bol bol fotoğraf çektirdiler. Taraftarları ile buluşan oyuncular Antalyaspor ile deplasmanda karşılaşacakları maç öncesi moral depoladılar.

Takımın Kaptanı Nurullah Kaya; etkinliğin önemine vurgu yaparak, takımın zor durumda destek bulmalarının önemli olduğunun altını çizdi ve taraftarların kendilerine ilgi göstermesinin sevindirici olduğunu söyledi.

Sadece özel bir bakanının değilde kentin dinamiklerinin de Kentin Takımı olan Mersin İdmanyurduna destek vermesi gerektiğine dikkat çeken Kaya; Bu tarz etkinliklerin kendilerine moral olduğunu, Antalyaspor maçı öncesi aldıkları galibiyet ve bu tarz desteklerin süperligde çıkışlarının sürmesinde büyük rolü olduğunu söyledi.

Bankanın Çukurova Bölge Müdürü Engin Eskiduman ise, amaçlarının takımın yanında olduklarını hissettirmek olduğunu ve kulüple yapılan anlaşma doğrultusunda kulübün kredi kartının satışlarına da destek vermek olduğunu ifade etti.

Bankanın çalışanlarının haftada 1 defa Mersin İdmanyurdu kulüp forması ile çalıştıklarını dile getiren Eskiduman; kartı alan taraftarların takımın kombine biletlerinde 6 ay taksit imkanı sağladıklarını ve harcama yaptıkları zaman hem takımlarının hem de kendilerinin kazandığını belirtti.

Taraftarlar bol bol fotoğraf çektirip hayranı olduğu futbolculardan imzalı top aldı ve sohbet etme imkanı buldu. Etkinlik toplu fotoğraf çektirilmesi ile son buldu.

 

 

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Yılmaz, Mersin’e veda etti

Mersin Orman Bölge Müdürü iken Adana Orman Bölge Müdürü olarak görevlendirilen Mahmut Yılmaz için veda yemeği düzenlendi. Mersin Orman

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN TERÖRE KARŞI TOPLUMSAL BİLİNÇ

“TERÖR ÖRGÜTLERİ GENÇLERİN DUYGULARINDAN FAYDALANIYOR” “GENÇLERİ VE ÇOCUKLARI TERÖRE KARŞI SEVGİYLE KAZANALIM” TERÖRDE

SEÇER, MUHTARLARA BİLGİSAYARLARINI TESLİM ETTİ

BÜYÜKŞEHİR’DEN ‘MUHTARLARA BİLGİSAYAR DAĞITIMI’ BÜYÜKŞEHİR COĞRAFİ BİLGİ SİSTEMİ’NİN ALTYAPISINI OLUŞTURUYOR Mersin

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz