MERSİN İDMANYURDU’NDA ALİ TEKİN DÖNEMİ

Ana Sayfa » Büyük Manşet » MERSİN İDMANYURDU’NDA ALİ TEKİN DÖNEMİ
Paylaş
Tarih : 28 Eylül 2016 - 13:58

91 yıllık koca çınar Mersin İdmanyurdu’nda belirsizlik sona erdi. Olağanüstü Genel Kurul’da aday olan ve başkan seçilen Ali Tekin’in proje ve vaatleri, Mersin İdmanyurdu camiasını heyecanlandırdı.

 

alitekinmiybaskan

 

Mersin İdmanyurdu olağanüstü Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi. Büyükşehir Belediyesi Kongre Merkezi’nde gerçekleşen toplantıya Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Kulüp Başkanı Hüseyin Çalışkan, Başkan Adayı Ali Tekin ve delegeler katıldı.

 

Divan oluşturulmasının ardından kulübün gelir gider tablosu da açıklandı. Buna göre kulübün 75 milyon TL borcu olduğu açıklandı.

 

Konuşmasında Mersin İdmanyurdu’nun vizyonunun tamamen değişeceğini kaydeden Ali Tekin, “Türkiye’nin en önemli kulüplerinden biri olan Mersin İdman Yurdu’nun layık olduğu noktaya getireceğiz. Kulübü artık dilencilik kültüründen uzaklaştırıp, bir proje takımı haline getireceğiz. Bu konuda iddialıyım. Artık birilerinden destek ve para isteme dönemi sona erdi. Bizler kimseye sorun oluşturmak istemiyoruz. Sadece kulüp için ortaya koyacağımız projelere kentin ve ülkenin idarecilerinden destek isteyeceğiz. Önümüzü açmalarını isteyeceğiz” dedi.

 

Kongreye katılan delegelerin tamamının oyunu alan Ali Tekin, oylamanın ardından Mersin İdmanyurdu Kulüp Başkanlığı koltuğuna oturdu.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Mersin seçmeni yüzde 64 ile hayır dedi

18 maddelik anayasa değişikliği için referandum düzenlendi. Yurt genelinde 55 milyon 319 bin seçmen, oy vermek için 167 bin sandığa gitti. Seçmenler

Referandumda en çok hayır oyu veren 10 il

Türkiye 18 maddelik anayasa değişikliği için referanduma gitti. Ülke genelinde 55 milyon 319 bin seçmen 167 bin sandıkta oy kullandı. Seçmenler

Referandumda ‘evet’in en yüksek olduğu 10 il

Anayasa değişikliği referandumunda sonuçlar gelmeye başladı. Referandumda en çok hayır oyu çıkan 10 il şöyle… Türkiye 18 maddelik anayasa

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz