Mersin İl Jandarma Komutanlığından Havadan Trafik Kontrolü

Ana Sayfa » Büyük Manşet » Mersin İl Jandarma Komutanlığından Havadan Trafik Kontrolü
Paylaş
Tarih : 23 Haziran 2020 - 10:12

Trafik düzeni ve güvenliğinin sağlanması amacıyla, denetim faaliyetlerinin her zaman ve her yerde etkin bir şekilde gerçekleştirilerek sürücülerde “algılanan yakalanma duygusunun sürekli ve üst düzeyde tutulabilmesi amacıyla Jandarma Trafik sorumluluk bölgesindeki karayollarında gözlemlenen ihlallerin önlenmesi için 22 Haziran 2020 Pazartesi günü 15:00-17:00 saatlerinde Mersin İl J.K.lığı sorumluluk alanında bulunan D-750 Tarsus-Pozantı karayolu üzerinde (6) J.Trf.timi, (3) Asyş. Timi, (1) Motorlu Asyş. Timi katılımı ile helikopter ve droneler ile havadan trafik denetimi icra edilmiştir.
Yapılan kontrolde toplam (90) araç kontrol edildiği, trafik kural ihlali yaptığı tespit edilen (5) araç sürücüsüne 2918 Sayılı K.T.K. kapsamında toplamda ( 1.128 ) TL. Trafik İdari Para Cezası uygulanmıştır.
Helikopter ve Drone ile havadan yapılan trafik kontrolleri bundan sonra da devam edecektir.
Mersin İl Jandarma Komutanlığınca emniyet ve asayiş hizmetlerinin sağlanması, vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği için her türlü suç ve suç unsuruyla mücadeleye kararlılıkla devam edilmektedir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BÜYÜKŞEHİR MECLİSİ’NDE BORÇLANMA YETKİSİ YİNE REDDEDİLDİ

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTISI BİRİNCİ BİRLEŞİMİ CUMHUR İTTİFAKI BORÇLANMA YETKİSİNİ GEREKÇE

PATİLİ DOSTLAR İÇİN RENGARENK ŞEMSİYELER

KEDİ VE KÖPEKLERİ GÜNEŞTEN KORUYAN ŞEMSİYELER KÜLTÜR PARK’A SOKAK HAYVANLARI İÇİN ŞEMSİYE YERLEŞTİRİLDİ Mersin Büyükşehir Belediyesi,

BÜYÜKŞEHİR, İŞLETMELERİN HİJYEN DENETİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

19 AYDA 1732 İŞLETMENİN HİJYEN DENETİMİ YAPILDI BÜYÜKŞEHİR, HAL KOMPLEKSİLERİNDE HİJYEN DENETİMİ YAPIYOR BÜYÜKŞEHİR’DEN TARSUS

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz