MERSİNLİLER, ATATÜRK’Ü SEVDİĞİ ŞARKILARLA ANDI

Ana Sayfa » Büyük Manşet » MERSİNLİLER, ATATÜRK’Ü SEVDİĞİ ŞARKILARLA ANDI
Paylaş
Tarih : 11 Kasım 2019 - 11:46

BAŞKAN SEÇER ORKESTRA YÖNETTİ, HEP BİR AĞIZDAN İZMİR MARŞI SÖYLENDİ

SEÇER: “ATATÜRK ÖNEMLİ BİR DEVLET ADAMI VE DEVRİMCİ”

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 81. yılında Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Atatürk’ün Sevdiği Şarkılar” konserine, eşi Meral Seçer ile birlikte katıldı. Yoğun katılımın olduğu konserde tam anlamıyla izdiham yaşanırken, birçok kişi konseri yerleştirilen ek sandalyelerde ve merdiven basamaklarında izledi.

Konserde konuşan Seçer, “Atatürk, yerle yeksan olmuş bir ulusu kendi küllerinden tekrar ayağa kaldıran, laik Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran lider. Ulu Önder bugün bütün dünyanın kabul ettiği çok değerli bir lider. Çok etkili bir komutan, önemli bir devlet adamı ve her şeyden önemlisi bir devrimci” dedi.

Başkan Seçer, program sonunda orkestra şefliği yaptı. Salonu dolduran katılımcılar,Seçer’in orkestra şefliğinde İzmir Marşı’nı alkışlarla hep bir ağızdan seslendirdi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BÜYÜKŞEHİR MECLİSİ’NDE BORÇLANMA YETKİSİ YİNE REDDEDİLDİ

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTISI BİRİNCİ BİRLEŞİMİ CUMHUR İTTİFAKI BORÇLANMA YETKİSİNİ GEREKÇE

PATİLİ DOSTLAR İÇİN RENGARENK ŞEMSİYELER

KEDİ VE KÖPEKLERİ GÜNEŞTEN KORUYAN ŞEMSİYELER KÜLTÜR PARK’A SOKAK HAYVANLARI İÇİN ŞEMSİYE YERLEŞTİRİLDİ Mersin Büyükşehir Belediyesi,

BÜYÜKŞEHİR, İŞLETMELERİN HİJYEN DENETİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

19 AYDA 1732 İŞLETMENİN HİJYEN DENETİMİ YAPILDI BÜYÜKŞEHİR, HAL KOMPLEKSİLERİNDE HİJYEN DENETİMİ YAPIYOR BÜYÜKŞEHİR’DEN TARSUS

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz