Orman Bölgede Kalite Yönetim Sistemi Belge Yenileme Tetkikleri Tamamlandı

Ana Sayfa » Mersin Haberleri » Orman Bölgede Kalite Yönetim Sistemi Belge Yenileme Tetkikleri Tamamlandı
Paylaş
Tarih : 27 Eylül 2013 - 16:58

orman-bolgede-kalite-yonetim-sistemi-belge-5114997_oMersin Orman Bölge Müdürlüğü, Kalite Yönetim Sistemi belge yenileme tetkiklerini tamamladı.

Mersin Orman Bölge Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Kalite Yönetim Sistemi belge yenileme tetkiki için Mersin Orman Bölge Müdürlüğü’ne gelen baş tetkikçi Bülent Coşkun, Mersin Orman Bölge Müdürü Abit Baca, Kalite Yönetimi Temsilcisi Bölge Müdür Yardımcısı Salim Karabulut, Yönetim Temsilcisi Yardımcısı Süleyman Nafilenin katılımı ile yapılan toplantının ardından Bölge Müdürlüğü birimlerinde Kalite Yönetim Sistemi tetkik edilmiştir. Bülent Coşkun, yapılan tetkik başarılı bir şekilde tamamlanarak herhangi bir uygunsuzluğa rastlanmadığı belirtti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Mersin Orman Bölge Müdürü Abit Baca, “Bölge Müdürlüğümüz 2005 yılından beri kalite yönetim belgeli bir kurumdur. Bizler Bakanlığımız ve Orman Genel Müdürlüğümüz hedef ve politikaları çerçevesinde ormancılık faaliyetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Kalite yönetim uygulamalarımızla gerek ürettiğimiz hizmetler, gerekse orman ürünlerinde vatandaşlarımıza ve müşterilerimize daha iyi hizmetler vermekteyiz. Muhataplarımız bizlerle diyaloglarında tam bilgi sahibi olmaktalar taleplerinin ne kadar sürede gerçekleşeceğini aynı anda bilmektedirler. Bu da onlara planlamada ve uygulamalarında çok büyük rahatlıklar sağlamaktadır. 2013 yılı kalite yönetim uygulamaları açısından çok başarılı geçmektedir. 2014 yılında da bu çalışmalarımız kesintisiz devam edecektir. Emeği geçen tüm personellerimize teşekkür eder başarılarının devamı dilerim” dedi.

 
Haberler.com

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BÜYÜKŞEHİR, KORONAVİRÜS SÜRECİNDE DAR GELİRLİLERİN YANINDA

HALK KARTLAR’IN NİSAN AYI TUTARLARI 23 GÜN ÖNCEDEN YATIRILDI BÜYÜKŞEHİR, 9 BİN 157 KİŞİNİN HALK KART HESABINA TOPLAM 1 MİLYON 30.4

İLÇELER BÜYÜKŞEHİR’LE VİRÜSLERDEN ARINIYOR

GÖZDEN UZAK AMA GÖNÜLDEN DEĞİL İLÇELERDE 2 BİN 700KAMU KURUMU VE ORTAK ALAN DEZENFEKTE EDİLDİ İLÇELERDE 1,7 TON DEZENFEKTAN KULLANILDI MERSİN KARIŞ

BÜYÜKŞEHİR, KORONAVİRÜS SÜRECİNDE MEVSİMLİK TARIM İŞÇİLERİNİN DE YANINDA

BÜYÜKŞEHİR, 800 TARIM İŞÇİSİNE ATEŞ ÖLÇÜMÜ VE GENEL SAĞLIK TARAMASI YAPTI BÜYÜKŞEHİR, HEM TARIMSAL ÜRETİMİNSÜREKLİLİĞİ,

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz