Sağlar ‘Biz büyük bir aileyiz’

Ana Sayfa » Büyük Manşet » Sağlar ‘Biz büyük bir aileyiz’
Paylaş
Tarih : 30 Eylül 2013 - 15:06

mansetSağlar, partililerine ‘Biz büyük bir aileyiz. Bütünlüğümüzü bozmayacağız’ dedi.

CHP Parti Meclis Üyesi ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Fikri Sağlar, Silifke belediye başkan aday adayları ve yönetecilerle Taşucun da sabah kahvaltısında biraraya geldi.
AKP hükümetinin yerel seçimlerde alacağı yenilgiyle, daha da kan kaybedeceğine işaret eden Sağlar şunları söyledi:
“AKP ve yönetenleri kendilerini bu ülkenin insanı olarak görmüyorlar. Onlar yarın kaybettiklerinde bu ülkeyi terk ederler.
Ancak biz başka yere gitmeyiz. Bizler aynı ailenin bireyleriyiz. Hepimiz buradayız. Yüreğimizi ve aklımızı yan yana koyarak iktidar yolunda yürümeliyiz. Biz hepimiz birimiz, birimiz hepimiz içindir. Biz büyük bir aileyiz. Bütünlüğümüzü bozmayacağız. İnsana saygı odaklı, halk adına hizmette kararlı bir partiyiz.
Seçeceğimiz Başkanlar ve Meclis üyeleri, halkın önünde güven veren yüzümüz olacak. Bugün gördüğümüz heyecan bizi iktidara taşıyan 89 rüzgarı gibi esiyor. Hepimiz CHP’nin iktidarı için çalışacağız..”
Mersin Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Fikri Sağlar, Taşucu esnafı ve Köylü pazarını gezdi. Çarşı ve pazan esnafı ile çocuklarında büyük ilgi gösterdiği Sağlar, Doğal Hayatı Koruma Vakfı Başkanı Aslan Eyce’nin kurduğu müzeyi de gezdi.

 

62372089saglar-pazar-esnafıyla-elele

 

 

 

 

 

 

 

1738244891saglar-tasucu-kahvalti-4

 

 

 

 

 

 

 

2539789081saglar-aslaneyce-muzede

 

 

 

 

 

 

 

2962762714saglar-dede-esnafla

 

 

 

 

 

 

 

3320276141saglar-tasucu-3

 

 

 

 

 

 

 

 

Sonses.tv

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

MERSİN MAAŞINA HACİZ KONULAN BABA YARDIM BEKLİYOR

Mersin’de, boşandığı eski eşinin düğünde takılan altınlar için açtığı davayı kazanıp, maaşına haciz koydurması sonucu zor günler

MERSİN’DE ARAPÇA TABELALAR TÜRKÇELEŞİYOR

MERSİN’de Suriyeliler’in açtığı işyerlerine asılan Arapça tabelaların Türkçeleştirilmesi için çalışmalar başladı MERSİN’de

Mersin’de masaj salonuna fuhuş operasyonu: 1 tutuklama

Mersin polisinin bir masaj salonuna düzenlediği operasyonda fuhuş yaptırdığı iddiasıyla gözaltına alınan 1 kişi tutuklandı Mersin

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz