Sağlar ‘Biz büyük bir aileyiz’

Ana Sayfa » Büyük Manşet » Sağlar ‘Biz büyük bir aileyiz’
Paylaş
Tarih : 30 Eylül 2013 - 15:06

mansetSağlar, partililerine ‘Biz büyük bir aileyiz. Bütünlüğümüzü bozmayacağız’ dedi.

CHP Parti Meclis Üyesi ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Fikri Sağlar, Silifke belediye başkan aday adayları ve yönetecilerle Taşucun da sabah kahvaltısında biraraya geldi.
AKP hükümetinin yerel seçimlerde alacağı yenilgiyle, daha da kan kaybedeceğine işaret eden Sağlar şunları söyledi:
“AKP ve yönetenleri kendilerini bu ülkenin insanı olarak görmüyorlar. Onlar yarın kaybettiklerinde bu ülkeyi terk ederler.
Ancak biz başka yere gitmeyiz. Bizler aynı ailenin bireyleriyiz. Hepimiz buradayız. Yüreğimizi ve aklımızı yan yana koyarak iktidar yolunda yürümeliyiz. Biz hepimiz birimiz, birimiz hepimiz içindir. Biz büyük bir aileyiz. Bütünlüğümüzü bozmayacağız. İnsana saygı odaklı, halk adına hizmette kararlı bir partiyiz.
Seçeceğimiz Başkanlar ve Meclis üyeleri, halkın önünde güven veren yüzümüz olacak. Bugün gördüğümüz heyecan bizi iktidara taşıyan 89 rüzgarı gibi esiyor. Hepimiz CHP’nin iktidarı için çalışacağız..”
Mersin Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Fikri Sağlar, Taşucu esnafı ve Köylü pazarını gezdi. Çarşı ve pazan esnafı ile çocuklarında büyük ilgi gösterdiği Sağlar, Doğal Hayatı Koruma Vakfı Başkanı Aslan Eyce’nin kurduğu müzeyi de gezdi.

 

62372089saglar-pazar-esnafıyla-elele

 

 

 

 

 

 

 

1738244891saglar-tasucu-kahvalti-4

 

 

 

 

 

 

 

2539789081saglar-aslaneyce-muzede

 

 

 

 

 

 

 

2962762714saglar-dede-esnafla

 

 

 

 

 

 

 

3320276141saglar-tasucu-3

 

 

 

 

 

 

 

 

Sonses.tv

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Mersin seçmeni yüzde 64 ile hayır dedi

18 maddelik anayasa değişikliği için referandum düzenlendi. Yurt genelinde 55 milyon 319 bin seçmen, oy vermek için 167 bin sandığa gitti. Seçmenler

Referandumda en çok hayır oyu veren 10 il

Türkiye 18 maddelik anayasa değişikliği için referanduma gitti. Ülke genelinde 55 milyon 319 bin seçmen 167 bin sandıkta oy kullandı. Seçmenler

Referandumda ‘evet’in en yüksek olduğu 10 il

Anayasa değişikliği referandumunda sonuçlar gelmeye başladı. Referandumda en çok hayır oyu çıkan 10 il şöyle… Türkiye 18 maddelik anayasa

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz