Sağlar ‘Biz büyük bir aileyiz’

Ana Sayfa » Büyük Manşet » Sağlar ‘Biz büyük bir aileyiz’
Paylaş
Tarih : 30 Eylül 2013 - 15:06

mansetSağlar, partililerine ‘Biz büyük bir aileyiz. Bütünlüğümüzü bozmayacağız’ dedi.

CHP Parti Meclis Üyesi ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Fikri Sağlar, Silifke belediye başkan aday adayları ve yönetecilerle Taşucun da sabah kahvaltısında biraraya geldi.
AKP hükümetinin yerel seçimlerde alacağı yenilgiyle, daha da kan kaybedeceğine işaret eden Sağlar şunları söyledi:
“AKP ve yönetenleri kendilerini bu ülkenin insanı olarak görmüyorlar. Onlar yarın kaybettiklerinde bu ülkeyi terk ederler.
Ancak biz başka yere gitmeyiz. Bizler aynı ailenin bireyleriyiz. Hepimiz buradayız. Yüreğimizi ve aklımızı yan yana koyarak iktidar yolunda yürümeliyiz. Biz hepimiz birimiz, birimiz hepimiz içindir. Biz büyük bir aileyiz. Bütünlüğümüzü bozmayacağız. İnsana saygı odaklı, halk adına hizmette kararlı bir partiyiz.
Seçeceğimiz Başkanlar ve Meclis üyeleri, halkın önünde güven veren yüzümüz olacak. Bugün gördüğümüz heyecan bizi iktidara taşıyan 89 rüzgarı gibi esiyor. Hepimiz CHP’nin iktidarı için çalışacağız..”
Mersin Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Fikri Sağlar, Taşucu esnafı ve Köylü pazarını gezdi. Çarşı ve pazan esnafı ile çocuklarında büyük ilgi gösterdiği Sağlar, Doğal Hayatı Koruma Vakfı Başkanı Aslan Eyce’nin kurduğu müzeyi de gezdi.

 

62372089saglar-pazar-esnafıyla-elele

 

 

 

 

 

 

 

1738244891saglar-tasucu-kahvalti-4

 

 

 

 

 

 

 

2539789081saglar-aslaneyce-muzede

 

 

 

 

 

 

 

2962762714saglar-dede-esnafla

 

 

 

 

 

 

 

3320276141saglar-tasucu-3

 

 

 

 

 

 

 

 

Sonses.tv

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BÜYÜKŞEHİR’DEN KURTULUŞ VE KURULUŞ KORULUĞU’NDA BAKIM VE TEMİZLİK ÇALIŞMASI

BÜYÜKŞEHİR, KENT GENELİNDE TEMİZLİK ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR Mersin Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı,

TARSUS’TA HEMZEMİN GEÇİDİN YIPRANAN ZEMİNİ BÜYÜKŞEHİR TARAFINDAN YENİLENDİ

BÜYÜKŞEHİR’DEN HEMZEMİN GEÇİTTE ASFALTLAMA ÇALIŞMASI Mersin Büyükşehir Belediyesi, Tarsus kent merkezinden geçen demiryolu ağı

MESKİ OLAĞAN GENEL KURULU BİRİNCİ BİRLEŞİM TOPLANTISI YAPILDI

SU FATURASINDA VATANDAŞI RAHATLATACAK KADEME DEĞİŞİKLİĞİ SEÇER: “BEN DE İSTİYORUM SU MÜMKÜNSE BEDAVA OLSUN, AMA BİR BEDELİ OLMALI” 73 OTOBÜS

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz