Sağlar Hatay’da

Ana Sayfa » Mersin Haberleri » Sağlar Hatay’da
Paylaş
Tarih : 21 Eylül 2013 - 12:12

5352289081saglar-kalabalik-hataylilerle

Adana’da düzenlenen ‘Barış için el ele’ mitingine katıldıktan sonra Hatay’a geçen Sağlar, Genel Başkan Kılıçdaroğlu onuruna verilen akşam yemeğine katıldı. Kemal Kılıçdaroğlu ile bir süre sohbet eden Fikri Sağlar, Antakya’lıların da yoğun ilgisi ve sevgisiyle karşılaştı.
Aynı restorantta başka masalarda yemek yiyen Antakya’lıların, Sağlar ile resim çektirmek için birbirleriyle yarıştıkları da gözlendi.
Hatay Milletvekili Mehmet Ali Edipoğlu ve Ticaret ve Sanayi eski Bakanı ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Mehmet Dönen’in davetlisi olarak, kent merkezinde bulunan Bennur Saray künefecisinde ‘Antakya usulu közde künefe’ ikram edilen sağlar, burada da yoğun ilgiyle karşılandı.
CHP Parti Meclis üyesi ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Fikri Sağlar, Bugün, Genel Başkan Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcıları ve Milletvekilleriyle birlikte Hatay’ın ilçelerini gezecek.

 

 

Sonses.Tv

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BÜYÜKŞEHİR, KORONAVİRÜS SÜRECİNDE DAR GELİRLİLERİN YANINDA

HALK KARTLAR’IN NİSAN AYI TUTARLARI 23 GÜN ÖNCEDEN YATIRILDI BÜYÜKŞEHİR, 9 BİN 157 KİŞİNİN HALK KART HESABINA TOPLAM 1 MİLYON 30.4

İLÇELER BÜYÜKŞEHİR’LE VİRÜSLERDEN ARINIYOR

GÖZDEN UZAK AMA GÖNÜLDEN DEĞİL İLÇELERDE 2 BİN 700KAMU KURUMU VE ORTAK ALAN DEZENFEKTE EDİLDİ İLÇELERDE 1,7 TON DEZENFEKTAN KULLANILDI MERSİN KARIŞ

BÜYÜKŞEHİR, KORONAVİRÜS SÜRECİNDE MEVSİMLİK TARIM İŞÇİLERİNİN DE YANINDA

BÜYÜKŞEHİR, 800 TARIM İŞÇİSİNE ATEŞ ÖLÇÜMÜ VE GENEL SAĞLIK TARAMASI YAPTI BÜYÜKŞEHİR, HEM TARIMSAL ÜRETİMİNSÜREKLİLİĞİ,

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz