Sağlar MHP’li Başkanları ziyaret etti

Ana Sayfa » Büyük Manşet » Sağlar MHP’li Başkanları ziyaret etti
Paylaş
Tarih : 13 Kasım 2013 - 17:45

4897577167saglar-kaleTürkiyenin Demokratikleşmesi için Siyasi Partiler yasasının değişmesi gerektiğini vurgulayan Fikri Sağlar ‘Ben halkla varsam, Onların sesini dinlemek zorundayım’ dedi.

CHP Parti Meclis üyesi ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Fikri Sağlar, Yeşilovacık ve Büyükeceli MHP’li Belediye Başkanlarını makamlarında ziyaret etti.
Yeşilovacık Belediye Başkanı İhsan Küpük ve Büyükeceli Belediye Başkanı Mehmet Kale ile sohbet etti.

Büyükeceli Belediye Başkanı Kale, MHP Genel Merkezini eleştirerek, “Bunlar kendi hesaplarının peşinde Mersin, Gülnar umurlarında değil. Sanki seçimi kimle kaybederiz anketi yapmışlar ve aday gösterdiler.” dedi.

Başkan Kale, MHP’nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhanettin Kocamaz’ın partinin adayı olmak için gösterdiği gayreti, çalışmayı bugün göstermediğini ve tüm ilçelerde adayları dizayn ettiğini söyledi.

Fikri Sağlar, haklarının yendiğini öne süren Başkan Kaleye, teselli vererek “Sizin gibi gençlerin önü açılmalı. Bu nedenle Türkiye’nin demokratikleşmesi için siyasi partiler yasasının değiştirilmesi gerekli. Ben halkla varsam onların sesini dinlemek zorundayım.” dedi.

Sağlar, “Siyasette haksızlığa uğrayanların, söz konusu Mersin’in ve yaşayanlarının geleceği ise ortak tavır koymalı. Önemli olan Halkın bizlerden istediği rahat ve güzel yaşayacakları ortamı hazırlamaktır.” diye konuştu.

CHP Parti Meclis üyesi Fikri Sağlar, Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayının tüm Türkiye’de olduğu gibi bu ayın son haftasında belirleneceğini, ilçe belediye Başkanlarının ise Aralık ayının ilk haftasında Parti Meclisinde karar altına alınacağını da bildirdi.

Sağlar taziyede

CHP parti meclis üyesi ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Fikri Sağlar, Anamur CHP eski ilçe Başkanı Osman Orhan’ın elim bir trafik kazasında hayatını kaybeden gelini Kiraz Orhan’ın mevlüd törenine katıldı. Merhumun yakınlarına ve Osman Orhan’a başsağlığı diledi.

Fikri Sağlar daha sonra Anamur’un Kalınören köyünde partilisi Hasan Patir’in, trafik kazasında hayatını kaybeden oğlu Çetin Patir’in cenaze namazına katıldı. Sağlar, burada da merhumun yakınlarına üzüntülerini dile getirip, başsağlığında bulundu.

 

 

 

 

Sonses.tv

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BÜYÜKŞEHİR AŞHANESİ’NDE AŞLAR AŞKLA PİŞİYOR

TENCERE TAVA SESLERİNE ŞARKILAR KARIŞIYOR “BİZİMKİSİ BİR AŞ HİKAYESİ”: BÜYÜKŞEHİR 65 YAŞ ÜSTÜ YURTTAŞLARA 71 GÜNDE 400

BÜYÜKŞEHİR, ÜNİVERSİTE SINAVINA GİRECEK ÖĞRENCİLER İÇİN UZMANLAR İLE ÖZEL BİR YAYIN HAZIRLADI

EĞİTİMCİLERDEN ÖĞRENCİLERE YAKLAŞAN SINAV SÜRECİNDE TAVSİYELER SINAV ÖNCESİ ÖĞRENCİLERİ YAKINDAN İLGİLENDİREN KONULAR ELE ALINDI Mersin Büyükşehir

KRİZ MERKEZİ, MERSİN HALKINA DAHA İYİ HİZMET İÇİN BÜYÜTÜLDÜ

KRİZ MERKEZİ ÇALIŞAN SAYISI 50’YE ÇIKARILDI 17 BİN 968 ALAN KRİZ MERKEZİ ARACILIĞIYLA DEZENFEKTE EDİLDİ Koronavirüssalgını ile

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz