Sağlar MHP’li Başkanları ziyaret etti

Ana Sayfa » Büyük Manşet » Sağlar MHP’li Başkanları ziyaret etti
Paylaş
Tarih : 13 Kasım 2013 - 17:45

4897577167saglar-kaleTürkiyenin Demokratikleşmesi için Siyasi Partiler yasasının değişmesi gerektiğini vurgulayan Fikri Sağlar ‘Ben halkla varsam, Onların sesini dinlemek zorundayım’ dedi.

CHP Parti Meclis üyesi ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Fikri Sağlar, Yeşilovacık ve Büyükeceli MHP’li Belediye Başkanlarını makamlarında ziyaret etti.
Yeşilovacık Belediye Başkanı İhsan Küpük ve Büyükeceli Belediye Başkanı Mehmet Kale ile sohbet etti.

Büyükeceli Belediye Başkanı Kale, MHP Genel Merkezini eleştirerek, “Bunlar kendi hesaplarının peşinde Mersin, Gülnar umurlarında değil. Sanki seçimi kimle kaybederiz anketi yapmışlar ve aday gösterdiler.” dedi.

Başkan Kale, MHP’nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhanettin Kocamaz’ın partinin adayı olmak için gösterdiği gayreti, çalışmayı bugün göstermediğini ve tüm ilçelerde adayları dizayn ettiğini söyledi.

Fikri Sağlar, haklarının yendiğini öne süren Başkan Kaleye, teselli vererek “Sizin gibi gençlerin önü açılmalı. Bu nedenle Türkiye’nin demokratikleşmesi için siyasi partiler yasasının değiştirilmesi gerekli. Ben halkla varsam onların sesini dinlemek zorundayım.” dedi.

Sağlar, “Siyasette haksızlığa uğrayanların, söz konusu Mersin’in ve yaşayanlarının geleceği ise ortak tavır koymalı. Önemli olan Halkın bizlerden istediği rahat ve güzel yaşayacakları ortamı hazırlamaktır.” diye konuştu.

CHP Parti Meclis üyesi Fikri Sağlar, Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayının tüm Türkiye’de olduğu gibi bu ayın son haftasında belirleneceğini, ilçe belediye Başkanlarının ise Aralık ayının ilk haftasında Parti Meclisinde karar altına alınacağını da bildirdi.

Sağlar taziyede

CHP parti meclis üyesi ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Fikri Sağlar, Anamur CHP eski ilçe Başkanı Osman Orhan’ın elim bir trafik kazasında hayatını kaybeden gelini Kiraz Orhan’ın mevlüd törenine katıldı. Merhumun yakınlarına ve Osman Orhan’a başsağlığı diledi.

Fikri Sağlar daha sonra Anamur’un Kalınören köyünde partilisi Hasan Patir’in, trafik kazasında hayatını kaybeden oğlu Çetin Patir’in cenaze namazına katıldı. Sağlar, burada da merhumun yakınlarına üzüntülerini dile getirip, başsağlığında bulundu.

 

 

 

 

Sonses.tv

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BAŞKAN SEÇER, CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI KAPSAMINDA ATATÜRK ANITI’NA ÇELENK BIRAKTI

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyet’in kuruluşunun 97. yıl dönümü etkinlikleri

BAŞKAN SEÇER’DEN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Seçer, mesajında

MERSİN BÜYÜKŞEHİR,İŞİTME ENGELLİ SUNA’NIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ

BAŞKAN SEÇER’İN SÖZ VERDİĞİ TABLET SUNA’YA TESLİM EDİLDİ SUNA, UZAKTAN EĞİTİMİNİ BÜYÜKŞEHİR’İN VERDİĞİ TABLETLE SÜRDÜRECEK Mersin

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz