Sağlar MHP’li Başkanları ziyaret etti

Ana Sayfa » Büyük Manşet » Sağlar MHP’li Başkanları ziyaret etti
Paylaş
Tarih : 13 Kasım 2013 - 17:45

4897577167saglar-kaleTürkiyenin Demokratikleşmesi için Siyasi Partiler yasasının değişmesi gerektiğini vurgulayan Fikri Sağlar ‘Ben halkla varsam, Onların sesini dinlemek zorundayım’ dedi.

CHP Parti Meclis üyesi ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Fikri Sağlar, Yeşilovacık ve Büyükeceli MHP’li Belediye Başkanlarını makamlarında ziyaret etti.
Yeşilovacık Belediye Başkanı İhsan Küpük ve Büyükeceli Belediye Başkanı Mehmet Kale ile sohbet etti.

Büyükeceli Belediye Başkanı Kale, MHP Genel Merkezini eleştirerek, “Bunlar kendi hesaplarının peşinde Mersin, Gülnar umurlarında değil. Sanki seçimi kimle kaybederiz anketi yapmışlar ve aday gösterdiler.” dedi.

Başkan Kale, MHP’nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhanettin Kocamaz’ın partinin adayı olmak için gösterdiği gayreti, çalışmayı bugün göstermediğini ve tüm ilçelerde adayları dizayn ettiğini söyledi.

Fikri Sağlar, haklarının yendiğini öne süren Başkan Kaleye, teselli vererek “Sizin gibi gençlerin önü açılmalı. Bu nedenle Türkiye’nin demokratikleşmesi için siyasi partiler yasasının değiştirilmesi gerekli. Ben halkla varsam onların sesini dinlemek zorundayım.” dedi.

Sağlar, “Siyasette haksızlığa uğrayanların, söz konusu Mersin’in ve yaşayanlarının geleceği ise ortak tavır koymalı. Önemli olan Halkın bizlerden istediği rahat ve güzel yaşayacakları ortamı hazırlamaktır.” diye konuştu.

CHP Parti Meclis üyesi Fikri Sağlar, Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayının tüm Türkiye’de olduğu gibi bu ayın son haftasında belirleneceğini, ilçe belediye Başkanlarının ise Aralık ayının ilk haftasında Parti Meclisinde karar altına alınacağını da bildirdi.

Sağlar taziyede

CHP parti meclis üyesi ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Fikri Sağlar, Anamur CHP eski ilçe Başkanı Osman Orhan’ın elim bir trafik kazasında hayatını kaybeden gelini Kiraz Orhan’ın mevlüd törenine katıldı. Merhumun yakınlarına ve Osman Orhan’a başsağlığı diledi.

Fikri Sağlar daha sonra Anamur’un Kalınören köyünde partilisi Hasan Patir’in, trafik kazasında hayatını kaybeden oğlu Çetin Patir’in cenaze namazına katıldı. Sağlar, burada da merhumun yakınlarına üzüntülerini dile getirip, başsağlığında bulundu.

 

 

 

 

Sonses.tv

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Mersin seçmeni yüzde 64 ile hayır dedi

18 maddelik anayasa değişikliği için referandum düzenlendi. Yurt genelinde 55 milyon 319 bin seçmen, oy vermek için 167 bin sandığa gitti. Seçmenler

Referandumda en çok hayır oyu veren 10 il

Türkiye 18 maddelik anayasa değişikliği için referanduma gitti. Ülke genelinde 55 milyon 319 bin seçmen 167 bin sandıkta oy kullandı. Seçmenler

Referandumda ‘evet’in en yüksek olduğu 10 il

Anayasa değişikliği referandumunda sonuçlar gelmeye başladı. Referandumda en çok hayır oyu çıkan 10 il şöyle… Türkiye 18 maddelik anayasa

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz