Silifke Belediyesi Haziran ayı toplantısını gerçekleştirdi

Ana Sayfa » Mersin Haberleri » Silifke Belediyesi Haziran ayı toplantısını gerçekleştirdi
Paylaş
Tarih : 09 Haziran 2016 - 11:10

Silifke Belediye Meclisi, Haziran ayı olağan meclis toplantısını gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut başkanlığında bir araya gelen Belediye Meclisi, 11 maddelik toplantı gündemini görüşerek, karara bağladı.

Silifke Belediyesinin Haziran ayı meclisinde karara bağlanan gündem maddeleri ise şöyle; ‘Bir önceki toplantıya ait olan 2-5 Mayıs 2016 tarihli tutanakların, okunup oylanması.

İmar Komisyonundan gelecek evrakların görüşülmesi. Plan ve proje Müdürlüğünden gelecek evrakların görüşülmesi. Silifke Belediyesi Sosyal ve İktisadi Tesisler İşletmesinin ücret tarifesinin belirlenmesi. Emlak ve İstimlâk Müdürlüğünden gelecek evrakların görüşülmesi. Mali Hizmetler Müdürlüğünden gelecek evrakların görüşülmesi. Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği’nin Floransa-Venedik Teknik Temas ve İnceleme Programının görüşülmesi.

Norm kadro ihdasının görüşülmesi. Silifke Giritliler Kültür ve Dayanışma Derneğinin talebi. Yazı İşleri Müdürlüğü İç Hizmet Yönergesinde değişiklik yapılmasının görüşülmesi. Dilek ve Temenniler bölümünden oluştu.

“MECLİS ÜYELERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Haziran ayı olağan meclis toplantısının dilek ve temenniler bölümünde, meclis üyelerine vermiş oldukları kararlardan dolayı teşekkür eden Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, ‘Hepimizin amacı Silifke’ye en iyi hizmeti gerçekleştirmektir. Başta tarım, sanayi ve turizm olmak üzere hepimizin ortak noktası, insanlarımızın refah ve mutluluk içerisinde yaşayarak, gelişmişlik düzeylerini arttırmaktır. Bunun için hep birlikte başarılı bir şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ben inanıyorum ki vereceğimiz doğru kararlarla ve Silifke’ye kazandırdıklarımızla, ileride çok iyi anılan bir meclis olacağız. Katkı ve destek sunan herkese teşekkür ediyorum’ diyerek, oturumu kapattı.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

130420170047302692600b
Mersin seçmeni yüzde 64 ile hayır dedi

18 maddelik anayasa değişikliği için referandum düzenlendi. Yurt genelinde 55 milyon 319 bin seçmen, oy vermek için 167 bin sandığa gitti. Seçmenler

referandumanketleri-640x360
Referandumda en çok hayır oyu veren 10 il

Türkiye 18 maddelik anayasa değişikliği için referanduma gitti. Ülke genelinde 55 milyon 319 bin seçmen 167 bin sandıkta oy kullandı. Seçmenler

referandumanketleri-640x360a
Referandumda ‘evet’in en yüksek olduğu 10 il

Anayasa değişikliği referandumunda sonuçlar gelmeye başladı. Referandumda en çok hayır oyu çıkan 10 il şöyle… Türkiye 18 maddelik anayasa

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz