Teknopark Yönetim Kurulu Toplantısı Vali Çakacak Başkanlığı’nda Gerçekleştirildi

Ana Sayfa » Büyük Manşet » Teknopark Yönetim Kurulu Toplantısı Vali Çakacak Başkanlığı’nda Gerçekleştirildi
Paylaş
Tarih : 17 Şubat 2016 - 11:24

Mersin Teknoloji Geliştirme Bölgesi (Teknopark) Yönetim Kurulu, Vali Özdemir Çakacak başkanlığında toplandı.
Teknopark Hizmet Binasında gerçekleştirilen toplantıya, Vali Çakacak’ın yanı sıra; Mersin Üniversitesi Rektörü Ahmet Çamsarı, Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Tufan Ballı, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Hıdır Karadağ, Teknopark Genel Müdürü Özgür Durmaz, Tarsus Ticaret Odası Başkanı H. Ruhi Koçak, AKİB Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Arslan katıldı.
Vali Çakacak; “ Üniversite Ve Sanayinin İşbirliği İçerisinde Projeler Geliştirmesi Gurur Vericidir ”
Vali Çakacak, Üniversite ile sanayinin teknoloji alanında işbirliği içerisinde; diğer kurumlarla da koordinasyonu sağlayarak projeler geliştirmesi ve bu projelerin başarılı bir şekilde uygulanmasının hem ulusal hem de uluslararası açıdan gurur verici olduğunu ifade etti.
Bir önceki toplantıda alınan kararlar ile geçtiğimiz dönemde hayata geçirilen projelerin değerlendirilmesiyle başlayan toplantı, 2015 ve 2016 yılı bütçelerinin görüşülmesi, ‘Mersin Teknoloji Geliştirme Bölgesi Yönergesi’nin incelenmesi ve bazı idari konularda görüş alışverişinde bulunulmasıyla sona erdi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

MERSİNLİLER, ATATÜRK’Ü SEVDİĞİ ŞARKILARLA ANDI

BAŞKAN SEÇER ORKESTRA YÖNETTİ, HEP BİR AĞIZDAN İZMİR MARŞI SÖYLENDİ SEÇER: “ATATÜRK ÖNEMLİ BİR DEVLET ADAMI VE DEVRİMCİ” Mersin Büyükşehir

TARSUS HAYVAN PARKI’NIN YENİ MİSAFİRLERİ: ALPAKA VE KOATİ

TARSUS HAYVAN PARKI’NIN TÜR ÇEŞİTLİLİĞİ ARTIYOR TARSUS HAYVAN PARKI’NDAKİ TÜR SAYISI 83’E ULAŞTI Çukurova’nın en büyük,

BÜYÜKŞEHİR, ÖĞRENİM YARDIMININ İLK TAKSİDİNİ ÖDEDİ

ÖĞRENİM YARDIMLARININ 250 TL’LİK İLK TAKSİDİ YATIRILDI Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in göreve geldiği andan

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz