‘TOUR OF MERSİN’ HAZIRLIKLARI BAŞLADI

Ana Sayfa » Büyük Manşet » ‘TOUR OF MERSİN’ HAZIRLIKLARI BAŞLADI
Paylaş
Tarih : 10 Şubat 2017 - 14:12

‘TOUR OF MERSİN’ HAZIRLIKLARI BAŞLADI

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan “Tour Of Mersin” Uluslararası Mersin Bisiklet Yarışları hazırlıkları kapsamında yürütme kurulu toplantısı yapıldı.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Spor Tesisleri’nde yapılan yürütme kurulu toplantısında, parkurlar, güvenlik önlemleri, ödüller ve yarış sonunda yapılacak etkinlikler hakkında değerlendirmeler yapılarak, etkinlik komisyonu oluşturuldu.

Karşılıklı görüş ve önerilerin konuşulduğu toplantıya, Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin ilgili daire başkanları, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, geçiş noktalarında bulunan ilçe belediyelerinin birimleri, üniversite ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.

4 etap olarak düzenlenecek olan “Tour Of Mersin” Uluslararası Mersin Bisiklet Yarışlarının ilk etabı Anamur-Gülnar/Yanışlı olmak üzere 133 km., 2. Etabı Aydıncık-Gülnar-Silifke-Erdemli-Mezitli-Pompeiopolis olmak üzere 165 km., 3. Etabı Tarsus-Çamlıyayla-Mersin (Özgecan Aslan Barış Meydanı) olmak üzere 149 km. ve son etabı Özgecan Aslan Barış Meydanı-Çavak-İnsu-Arena-Adnan Menderes olmak üzere 147 km.’den oluşuyor. Dört gün sürecek Tour Of Mersin kapsamında belirlenen ve yaklaşık 600 km olan parkurlar ile bisiklet tutkunlarının zorlanacağı bir yarış olacak.

Yaklaşık 11 takım ve Türkiye dâhil 9 ülkeden sporcuların pedal çevireceği yarışın 6-9 Nisan tarihleri arasında yapılması planlanıyor.

'TOUR OF MERSİN' HAZIRLIKLARI BAŞLADI (1) 'TOUR OF MERSİN' HAZIRLIKLARI BAŞLADI (2) 'TOUR OF MERSİN' HAZIRLIKLARI BAŞLADI (3) 'TOUR OF MERSİN' HAZIRLIKLARI BAŞLADI (4) 'TOUR OF MERSİN' HAZIRLIKLARI BAŞLADI (5) 'TOUR OF MERSİN' HAZIRLIKLARI BAŞLADI (7)

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BÜYÜKŞEHİR MECLİSİ’NDE BORÇLANMA YETKİSİ YİNE REDDEDİLDİ

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTISI BİRİNCİ BİRLEŞİMİ CUMHUR İTTİFAKI BORÇLANMA YETKİSİNİ GEREKÇE

PATİLİ DOSTLAR İÇİN RENGARENK ŞEMSİYELER

KEDİ VE KÖPEKLERİ GÜNEŞTEN KORUYAN ŞEMSİYELER KÜLTÜR PARK’A SOKAK HAYVANLARI İÇİN ŞEMSİYE YERLEŞTİRİLDİ Mersin Büyükşehir Belediyesi,

BÜYÜKŞEHİR, İŞLETMELERİN HİJYEN DENETİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

19 AYDA 1732 İŞLETMENİN HİJYEN DENETİMİ YAPILDI BÜYÜKŞEHİR, HAL KOMPLEKSİLERİNDE HİJYEN DENETİMİ YAPIYOR BÜYÜKŞEHİR’DEN TARSUS

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz