Bu Ucube Nedir?

Ana Sayfa » Büyük Manşet » Bu Ucube Nedir?
Paylaş
Tarih : 12 Şubat 2014 - 15:51

eli-guvercinli-heykel

Mersin’in en işlek bulvarı üzerinde bulunan ve Mersin’i simgeleyen Eli Güvercinli heykelin önünde 10 günden bu yana duran bu şekilsiz şeyin manası nedir?

 
 
Mersin Cumhuriyet Alanı Yanında bulunan sağ elinde barışı simgeleyen güvercin ve sol elinde zeytin dalı bulunan heykelin,o günden bugüne bakımsız kalması Mersinli vatandaşlar tarafından tepki çekiyor.

Eski Kültür Bakanı Fikri Sağlar tarafından yaptırılan heykel, barışı dostluğu simgelemesi nedeni ile koyulan heykelin önüne yaklaşık 10 gündür önüne yapılan neyüdüğü bellisiz bir ucube görünümünde bulunan şey vatandaşların tepkisini çekiyor.

Sosyal medyada yer bulan tepkilerde;

Bu ucube de ne şimdi?

Çağdaş Mersin’in haline bak

Ucube şehri yaptılar iyice

Bu memlekette yöneticiler nerede çalışıyor

Ben Almanya’dan yazıyorum Mersin’imi çok özledim ve bu heykel çok güzeldi ne olmuş buralara, diye paylaşımlarda bulunarak fotoğrafın altına tepkilerini yazdılar.

Mersinli vatandaşlar ise her gün geçtiğimiz yolun üzerinde olan bu heykelin etrafındaki bu benzersiz şeyin bir an önce düzeltilmesini istediklerini belirtiler.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
(mersinhaberajans.com)

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

GELECEĞİN SPORCULARINA SUYUN ÖNEMİ ANLATILDI

“KIR ÇİÇEKLERİ” SU TASARRUFU KONUSUNDA BİLGİLENDİRİLDİ MESKİ, “KIR ÇİÇEKLERİ”NE SU TASARRUFU EĞİTİMİ VERDİ Mersin

MERSİN BÜYÜKŞEHİR’DEN ARI YETİŞTİRİCİLERİNE ‘BAL GİBİ’ DESTEK

BÜYÜKŞEHİR’DEN 708 ARI YETİŞTİRİCİSİNE EKİPMAN DESTEĞİ ARI YETİŞTİRİCİSİ DOĞAN: “BİZLERE BAL GİBİ DESTEK OLDU” “ÜRETİCİNİN

Yaralı Yavru Yaban Keçisi

Silifke İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince; Kocaoluk Mahallesi Gökler deresi mevkiinde Jandarma ekiplerince icra edilen devriye faaliyeti

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz