Bu Ucube Nedir?

Ana Sayfa » Büyük Manşet » Bu Ucube Nedir?
Paylaş
Tarih : 12 Şubat 2014 - 15:51

eli-guvercinli-heykel

Mersin’in en işlek bulvarı üzerinde bulunan ve Mersin’i simgeleyen Eli Güvercinli heykelin önünde 10 günden bu yana duran bu şekilsiz şeyin manası nedir?

 
 
Mersin Cumhuriyet Alanı Yanında bulunan sağ elinde barışı simgeleyen güvercin ve sol elinde zeytin dalı bulunan heykelin,o günden bugüne bakımsız kalması Mersinli vatandaşlar tarafından tepki çekiyor.

Eski Kültür Bakanı Fikri Sağlar tarafından yaptırılan heykel, barışı dostluğu simgelemesi nedeni ile koyulan heykelin önüne yaklaşık 10 gündür önüne yapılan neyüdüğü bellisiz bir ucube görünümünde bulunan şey vatandaşların tepkisini çekiyor.

Sosyal medyada yer bulan tepkilerde;

Bu ucube de ne şimdi?

Çağdaş Mersin’in haline bak

Ucube şehri yaptılar iyice

Bu memlekette yöneticiler nerede çalışıyor

Ben Almanya’dan yazıyorum Mersin’imi çok özledim ve bu heykel çok güzeldi ne olmuş buralara, diye paylaşımlarda bulunarak fotoğrafın altına tepkilerini yazdılar.

Mersinli vatandaşlar ise her gün geçtiğimiz yolun üzerinde olan bu heykelin etrafındaki bu benzersiz şeyin bir an önce düzeltilmesini istediklerini belirtiler.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
(mersinhaberajans.com)

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Yaralı Yavru Yaban Keçisi

Silifke İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince; Kocaoluk Mahallesi Gökler deresi mevkiinde Jandarma ekiplerince icra edilen devriye faaliyeti

MERSİN BÜYÜKŞEHİR’DEN HEM VATANDAŞA HEM ESNAFA DESTEK: HALK KART!

MERSİN’İN YÜZÜ HALKIN KARTIYLA GÜLÜYOR 15 AYDA HALK KART SAYESİNDE ESNAFIN KASASINA 15 MİLYON GİRDİ ESNAF HALK KART’I ANLATTI:

KAŞLI GEÇİCİ HAYVAN BAKIMEVİ SALI GÜNLERİ ZİYARETE KAPANACAK

BÜYÜKŞEHİR, CAN DOSTLARIN BAKIMINI İHMAL ETMİYOR Yabani hayvanlardan sokakta yaşayan canlara kadar tüm hayvan dostlarımıza sahip çıkan

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz