Canbolat sevgisi sokağa sığmadı

Ana Sayfa » Büyük Manşet » Canbolat sevgisi sokağa sığmadı
Paylaş
Tarih : 05 Kasım 2013 - 23:08

1391628_220675861389584_1072924021_nCHP Akdeniz Belediye Başkan Aday Adayı Eczacı M. Kasım Canbolat, Huzurkent’e gerçekleştirdiği ziyaret adeta deprem etkisi yarattı. Huzurkent halkı, Canbolat’ı karşılamak için sokaklara döküldü.

Adanalıoğlu Belediye Başkanlığı döneminde halkın büyük sevgisini kazanan tecrübeli siyasetçi Canbolat, yoğun ilgi nedeniyle zaman zaman zor anlar yaşadı. Canbolat’la tokalaşmak ve başarı dilemek isteyenler izdihama yol açtı.

Halkın göstermiş olduğu sevgi nedeniyle duygu dolu anlar yaşayan Canbolat’ın gözyaşlarına hakim olamadığı dikkat çekti.

Canbolat, gösterilen ilgi ile ilgili, “Bu sevgi omuzlarıma daha bir yük bindirdi.

Halkın sevgisine bir kez daha layık olmak için daha çok çalışacağız. Sorunlarımızı biliyoruz; birlikte çözeceğiz. Gümbür gümbür geliyoruz” dedi.

CHP’NİN ÖNDE GELEN İSİMLER DESTEKLİYOR

Belediye Başkanlığı görevinde vizyon projeler yaparak başarılara imza atan Canbolat’ın aday olacağını duyan Huzurkent’liler büyük alkışlarla karşıladı. CHP’nin Belediye Başkan aday adayları arasında en çok ilgiyi gören Mehmet Kasım Canbolat’ı tebrik edenlerin CHP’nin önde gelen insanların olması da dikkatlerden kaçmadı. Akdeniz ve Akdenizlinin şimdiden kazandığını ifade eden CHP’liler, “Kasım Canbolat’ın aday adayı olması Akdeniz’e şimdiden değer verdi. Bu süreç içerisinde Akdeniz kazanacak, Akdenizli kazanacaktır” yorumlarına yer verildi.

“Bütün dostlarımın ilgi ve alakasını, hakkın rızasını, halkımızın ve Akdenizli insanımızın teveccühü ve duasını almak gayesi ile çıktığımız bu onurlu yolda bizleri yalnız bırakmayan tüm vatandaşlarımızın verdiği destek için ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum” diyen Canbolat konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Akdeniz’de, kaybedilen yılların telafisini sağlamak amacıyla Akdeniz’de yaşam standartlarını yükselten, doğaya ve çevreye saygılı, demokratik ve katılımcı, çarpık kentleşmeye son verecek, insana değer veren, ekonomik canlılığı artıracak, kişisel menfaat ve çıkarlardan uzak, çağdaş uzlaşmacı yönetim tarzımızla geliyoruz.

Almış olduğum bu sorumluluğun ne anlama geldiğini çok iyi bilen bir kardeşiniz olarak, partimizin hizmet anlayışı prensipleri dahilinde sizlerle birlikte yol alarak ilerleyeceğimize ve Akdeniz’i tekrar alacağımıza inancım tamdır.”

VİZYON VE TECRÜBE SAHİBİ

Canbolat, konuşmasına şöyle devam etti:

“Arkadaşlar benim de bir idealim var diyorum. Hizmet insanımız içindir. Hizmet Akdenizli içindir diyorum. Bizler Akdeniz’i tekrar alarak her alanda hizmete susamış olan insanlarımıza hizmet etmenin mutluluğunu birlikte paylaşacağız. Belediye Başkanlık görevimde edinmiş olduğum bilgi, tecrübe ve yöneticilik anlayışını, Akdeniz için sizlerle paylaşmak istiyorum.

Eğitim, sağlık, sosyal ve kültürel projeler, alt-üst yapı, çevre düzenlemeleri ve yeşillendirme, park ve sosyal alanlar gibi yatırımlar ile sosyal belediyeciliğin gerektirdiği tüm güzellikleri, tüm hizmet ve yatırımları Akdenizlimizin hizmetine sunmak istiyoruz. Değerli arkadaşlar, yürütülecek olan bu hizmet kervanı ile ilçemizi ulusal ve yerel basında sürekli takip edilen, takdir edilen bir belediye haline getirmek ve her şeyden önce hizmetlerin en güzeline layık olan insanımızın teveccühünü kazanmak için gecemizi ve gündüzümüzü seferber edeceğimize huzurlarınızda söz veriyorum.”

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

MERSİN’DE TERÖR OPERASYONU

TERÖR ÖRGÜTÜNÜN İKİ ÖNEMLİ İSMİ MERSİN’DE YAKALANDI TEM Daire Başkanlığı ve Mersin İl J.K.lığı TEM Şube Müdürlüğü

BAŞKAN SEÇER, CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI KAPSAMINDA ATATÜRK ANITI’NA ÇELENK BIRAKTI

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyet’in kuruluşunun 97. yıl dönümü etkinlikleri

BAŞKAN SEÇER’DEN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Seçer, mesajında

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz