KRİZ MERKEZİ, MERSİN HALKINA DAHA İYİ HİZMET İÇİN BÜYÜTÜLDÜ

Ana Sayfa » Büyük Manşet » KRİZ MERKEZİ, MERSİN HALKINA DAHA İYİ HİZMET İÇİN BÜYÜTÜLDÜ
Paylaş
Tarih : 10 Nisan 2020 - 9:10

KRİZ MERKEZİ ÇALIŞAN SAYISI 50’YE ÇIKARILDI

17 BİN 968 ALAN KRİZ MERKEZİ ARACILIĞIYLA DEZENFEKTE EDİLDİ

Koronavirüssalgını ile etkin bir mücadeleye imza atan ve Büyükşehir Belediyesi’nin öncülüğünde oluşturulan Kriz Merkezi,Mersin halkına daha iyi hizmet verebilmek adına büyütüldü.Personel sayısı 50’ye yükseltilen Kriz Merkezi, gelen çağrıları titizlikle karşılayarak, vatandaşların ihtiyaçlarına en kısa sürede yanıt veriyor.

Kriz Merkezi kurulduğu günden bu yana 34 bin 888vatandaşın talebini dinledi.30 bin 36gıda ve yemek yardımı ile239kişinin eczaneden raporlu ilaç temin talebinialan Kriz Merkezi, taleplerin anında karşılanmasını sağladı. Gelen 600 kurum dezenfeksiyon talebi de anında gerçekleştirildi. Kriz Merkezi’nin gerçekleştirdiği plan ve program dahilinde 17 bin 968 alan dezenfekte edildi.

Büyükşehir Belediyesi’nin anne sütü alamayan 6-12 aylık bebeklerin beslenme sorununun çözülmesine katkı sunacak mama desteği projesi için ise Kriz Merkezi bünyesinde oluşturulan 0530 844 23 33 numaralı WhatsApp hattına şimdiye kadar 5 bin 596 aile mama talebinde bulundu.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

MERSİN’DE TERÖR OPERASYONU

TERÖR ÖRGÜTÜNÜN İKİ ÖNEMLİ İSMİ MERSİN’DE YAKALANDI TEM Daire Başkanlığı ve Mersin İl J.K.lığı TEM Şube Müdürlüğü

BAŞKAN SEÇER, CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI KAPSAMINDA ATATÜRK ANITI’NA ÇELENK BIRAKTI

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyet’in kuruluşunun 97. yıl dönümü etkinlikleri

BAŞKAN SEÇER’DEN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Seçer, mesajında

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz