MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI VAHAP SEÇER, KIRSAL MAHALLELERE ÇIKARMA YAPTI

Ana Sayfa » Büyük Manşet » MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI VAHAP SEÇER, KIRSAL MAHALLELERE ÇIKARMA YAPTI
Paylaş
Tarih : 06 Temmuz 2020 - 10:18

SEÇER: “MERSİNLİLER’İN ÜÇTE İKİSİ SOSYAL HİZMETLERİMİZDEN MEMNUN”

SEÇER: “HİZMETİ AKSATAN, SİZE KÖTÜ DAVRANAN PERSONELİ BANA BİLDİRİN”

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mersinliler’in üçte ikisinin, Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal projelerinden ve eğitime desteklerinden memnun olduğunu ifade etti. Başkan Seçer, “Sosyal projelerimizden vatandaş memnun. Fakir fukara memnun. Ama tok insanlar beğenmeyebiliyor. Tok açın halinden anlamıyor. Pandemi sürecinde yaptığımız bir koli gıda yardımını küçümseyenler var çünkü hiç ona ihtiyacı olmamış. İhtiyacı olanın hissiyatını, acısını bilemez o. Ama biz değerli görüyoruz. Önemli görüyoruz” dedi.

Mersin’e değer katacak büyük proje ve yatırımlara başlayacaklarını kaydeden Başkan Seçer, Forum Mersin katlı kavşak projesinde temeli bu sonbaharda atacaklarını, Gözne-Ayvagediği bölgesinin kanalizasyon sorununu çözecek 93 milyon liralık proje için de ilk kazmayı yine bu sonbaharda vuracaklarını kaydetti. Başkan Seçer, metro projesi için yeniden ihaleye çıkacaklarını belirterek, “Pandeminin ortaya çıkardığı olumsuz koşulların bitmesini bekliyoruz. Piyasaların düzeldiği dönemi bekliyoruz ki en iyi koşullarda, en kaliteli, en ucuz şartlarda, işi en iyi yapabilecek firmalara bu işi vermek istiyoruz” dedi.

Başkan Seçer, kırsal mahallelerin yol, kanalizasyon, su ve ulaşım sorunlarının çözümü için mahalle muhtarlarıyla çalışacaklarını da vurguladı. Belediyenin hiçbir bürokrat ya da çalışanının ayrımcılık yapamayacağını vurgulayan Başkan Seçer, “Belediye araçlarımızı uygunsuz bir şekilde kullananları, hizmetleri aksatanları, belediyemizin itibarını aşağı çekmek için kasıtlı olarak hizmetleri kötü yapanları, sizlere kötü davrananları bizlere bildirin. Biz de yollarımızı ayıralım” ifadelerini kullandı.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

GELECEĞİN SPORCULARINA SUYUN ÖNEMİ ANLATILDI

“KIR ÇİÇEKLERİ” SU TASARRUFU KONUSUNDA BİLGİLENDİRİLDİ MESKİ, “KIR ÇİÇEKLERİ”NE SU TASARRUFU EĞİTİMİ VERDİ Mersin

MERSİN BÜYÜKŞEHİR’DEN ARI YETİŞTİRİCİLERİNE ‘BAL GİBİ’ DESTEK

BÜYÜKŞEHİR’DEN 708 ARI YETİŞTİRİCİSİNE EKİPMAN DESTEĞİ ARI YETİŞTİRİCİSİ DOĞAN: “BİZLERE BAL GİBİ DESTEK OLDU” “ÜRETİCİNİN

Yaralı Yavru Yaban Keçisi

Silifke İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince; Kocaoluk Mahallesi Gökler deresi mevkiinde Jandarma ekiplerince icra edilen devriye faaliyeti

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz