Mersin İl Jandarma Komutanlığından Havadan Trafik Kontrolü

Ana Sayfa » Büyük Manşet » Mersin İl Jandarma Komutanlığından Havadan Trafik Kontrolü
Paylaş
Tarih : 23 Haziran 2020 - 10:12

Trafik düzeni ve güvenliğinin sağlanması amacıyla, denetim faaliyetlerinin her zaman ve her yerde etkin bir şekilde gerçekleştirilerek sürücülerde “algılanan yakalanma duygusunun sürekli ve üst düzeyde tutulabilmesi amacıyla Jandarma Trafik sorumluluk bölgesindeki karayollarında gözlemlenen ihlallerin önlenmesi için 22 Haziran 2020 Pazartesi günü 15:00-17:00 saatlerinde Mersin İl J.K.lığı sorumluluk alanında bulunan D-750 Tarsus-Pozantı karayolu üzerinde (6) J.Trf.timi, (3) Asyş. Timi, (1) Motorlu Asyş. Timi katılımı ile helikopter ve droneler ile havadan trafik denetimi icra edilmiştir.
Yapılan kontrolde toplam (90) araç kontrol edildiği, trafik kural ihlali yaptığı tespit edilen (5) araç sürücüsüne 2918 Sayılı K.T.K. kapsamında toplamda ( 1.128 ) TL. Trafik İdari Para Cezası uygulanmıştır.
Helikopter ve Drone ile havadan yapılan trafik kontrolleri bundan sonra da devam edecektir.
Mersin İl Jandarma Komutanlığınca emniyet ve asayiş hizmetlerinin sağlanması, vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği için her türlü suç ve suç unsuruyla mücadeleye kararlılıkla devam edilmektedir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

MERSİN’DE TERÖR OPERASYONU

TERÖR ÖRGÜTÜNÜN İKİ ÖNEMLİ İSMİ MERSİN’DE YAKALANDI TEM Daire Başkanlığı ve Mersin İl J.K.lığı TEM Şube Müdürlüğü

BAŞKAN SEÇER, CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI KAPSAMINDA ATATÜRK ANITI’NA ÇELENK BIRAKTI

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyet’in kuruluşunun 97. yıl dönümü etkinlikleri

BAŞKAN SEÇER’DEN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Seçer, mesajında

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz