Orman Bölgede Kalite Yönetim Sistemi Belge Yenileme Tetkikleri Tamamlandı

Ana Sayfa » Mersin Haberleri » Orman Bölgede Kalite Yönetim Sistemi Belge Yenileme Tetkikleri Tamamlandı
Paylaş
Tarih : 27 Eylül 2013 - 16:58

orman-bolgede-kalite-yonetim-sistemi-belge-5114997_oMersin Orman Bölge Müdürlüğü, Kalite Yönetim Sistemi belge yenileme tetkiklerini tamamladı.

Mersin Orman Bölge Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Kalite Yönetim Sistemi belge yenileme tetkiki için Mersin Orman Bölge Müdürlüğü’ne gelen baş tetkikçi Bülent Coşkun, Mersin Orman Bölge Müdürü Abit Baca, Kalite Yönetimi Temsilcisi Bölge Müdür Yardımcısı Salim Karabulut, Yönetim Temsilcisi Yardımcısı Süleyman Nafilenin katılımı ile yapılan toplantının ardından Bölge Müdürlüğü birimlerinde Kalite Yönetim Sistemi tetkik edilmiştir. Bülent Coşkun, yapılan tetkik başarılı bir şekilde tamamlanarak herhangi bir uygunsuzluğa rastlanmadığı belirtti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Mersin Orman Bölge Müdürü Abit Baca, “Bölge Müdürlüğümüz 2005 yılından beri kalite yönetim belgeli bir kurumdur. Bizler Bakanlığımız ve Orman Genel Müdürlüğümüz hedef ve politikaları çerçevesinde ormancılık faaliyetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Kalite yönetim uygulamalarımızla gerek ürettiğimiz hizmetler, gerekse orman ürünlerinde vatandaşlarımıza ve müşterilerimize daha iyi hizmetler vermekteyiz. Muhataplarımız bizlerle diyaloglarında tam bilgi sahibi olmaktalar taleplerinin ne kadar sürede gerçekleşeceğini aynı anda bilmektedirler. Bu da onlara planlamada ve uygulamalarında çok büyük rahatlıklar sağlamaktadır. 2013 yılı kalite yönetim uygulamaları açısından çok başarılı geçmektedir. 2014 yılında da bu çalışmalarımız kesintisiz devam edecektir. Emeği geçen tüm personellerimize teşekkür eder başarılarının devamı dilerim” dedi.

 
Haberler.com

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

MERSİN’DE TERÖR OPERASYONU

TERÖR ÖRGÜTÜNÜN İKİ ÖNEMLİ İSMİ MERSİN’DE YAKALANDI TEM Daire Başkanlığı ve Mersin İl J.K.lığı TEM Şube Müdürlüğü

BAŞKAN SEÇER, CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI KAPSAMINDA ATATÜRK ANITI’NA ÇELENK BIRAKTI

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyet’in kuruluşunun 97. yıl dönümü etkinlikleri

BAŞKAN SEÇER’DEN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Seçer, mesajında

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz