Sağlar Hatay’da

Ana Sayfa » Mersin Haberleri » Sağlar Hatay’da
Paylaş
Tarih : 21 Eylül 2013 - 12:12

5352289081saglar-kalabalik-hataylilerle

Adana’da düzenlenen ‘Barış için el ele’ mitingine katıldıktan sonra Hatay’a geçen Sağlar, Genel Başkan Kılıçdaroğlu onuruna verilen akşam yemeğine katıldı. Kemal Kılıçdaroğlu ile bir süre sohbet eden Fikri Sağlar, Antakya’lıların da yoğun ilgisi ve sevgisiyle karşılaştı.
Aynı restorantta başka masalarda yemek yiyen Antakya’lıların, Sağlar ile resim çektirmek için birbirleriyle yarıştıkları da gözlendi.
Hatay Milletvekili Mehmet Ali Edipoğlu ve Ticaret ve Sanayi eski Bakanı ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Mehmet Dönen’in davetlisi olarak, kent merkezinde bulunan Bennur Saray künefecisinde ‘Antakya usulu közde künefe’ ikram edilen sağlar, burada da yoğun ilgiyle karşılandı.
CHP Parti Meclis üyesi ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Fikri Sağlar, Bugün, Genel Başkan Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcıları ve Milletvekilleriyle birlikte Hatay’ın ilçelerini gezecek.

 

 

Sonses.Tv

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Yaralı Yavru Yaban Keçisi

Silifke İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince; Kocaoluk Mahallesi Gökler deresi mevkiinde Jandarma ekiplerince icra edilen devriye faaliyeti

MERSİN BÜYÜKŞEHİR’DEN HEM VATANDAŞA HEM ESNAFA DESTEK: HALK KART!

MERSİN’İN YÜZÜ HALKIN KARTIYLA GÜLÜYOR 15 AYDA HALK KART SAYESİNDE ESNAFIN KASASINA 15 MİLYON GİRDİ ESNAF HALK KART’I ANLATTI:

KAŞLI GEÇİCİ HAYVAN BAKIMEVİ SALI GÜNLERİ ZİYARETE KAPANACAK

BÜYÜKŞEHİR, CAN DOSTLARIN BAKIMINI İHMAL ETMİYOR Yabani hayvanlardan sokakta yaşayan canlara kadar tüm hayvan dostlarımıza sahip çıkan

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz