Sağlar MHP’li Başkanları ziyaret etti

Ana Sayfa » Büyük Manşet » Sağlar MHP’li Başkanları ziyaret etti
Paylaş
Tarih : 13 Kasım 2013 - 17:45

4897577167saglar-kaleTürkiyenin Demokratikleşmesi için Siyasi Partiler yasasının değişmesi gerektiğini vurgulayan Fikri Sağlar ‘Ben halkla varsam, Onların sesini dinlemek zorundayım’ dedi.

CHP Parti Meclis üyesi ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Fikri Sağlar, Yeşilovacık ve Büyükeceli MHP’li Belediye Başkanlarını makamlarında ziyaret etti.
Yeşilovacık Belediye Başkanı İhsan Küpük ve Büyükeceli Belediye Başkanı Mehmet Kale ile sohbet etti.

Büyükeceli Belediye Başkanı Kale, MHP Genel Merkezini eleştirerek, “Bunlar kendi hesaplarının peşinde Mersin, Gülnar umurlarında değil. Sanki seçimi kimle kaybederiz anketi yapmışlar ve aday gösterdiler.” dedi.

Başkan Kale, MHP’nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhanettin Kocamaz’ın partinin adayı olmak için gösterdiği gayreti, çalışmayı bugün göstermediğini ve tüm ilçelerde adayları dizayn ettiğini söyledi.

Fikri Sağlar, haklarının yendiğini öne süren Başkan Kaleye, teselli vererek “Sizin gibi gençlerin önü açılmalı. Bu nedenle Türkiye’nin demokratikleşmesi için siyasi partiler yasasının değiştirilmesi gerekli. Ben halkla varsam onların sesini dinlemek zorundayım.” dedi.

Sağlar, “Siyasette haksızlığa uğrayanların, söz konusu Mersin’in ve yaşayanlarının geleceği ise ortak tavır koymalı. Önemli olan Halkın bizlerden istediği rahat ve güzel yaşayacakları ortamı hazırlamaktır.” diye konuştu.

CHP Parti Meclis üyesi Fikri Sağlar, Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayının tüm Türkiye’de olduğu gibi bu ayın son haftasında belirleneceğini, ilçe belediye Başkanlarının ise Aralık ayının ilk haftasında Parti Meclisinde karar altına alınacağını da bildirdi.

Sağlar taziyede

CHP parti meclis üyesi ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Fikri Sağlar, Anamur CHP eski ilçe Başkanı Osman Orhan’ın elim bir trafik kazasında hayatını kaybeden gelini Kiraz Orhan’ın mevlüd törenine katıldı. Merhumun yakınlarına ve Osman Orhan’a başsağlığı diledi.

Fikri Sağlar daha sonra Anamur’un Kalınören köyünde partilisi Hasan Patir’in, trafik kazasında hayatını kaybeden oğlu Çetin Patir’in cenaze namazına katıldı. Sağlar, burada da merhumun yakınlarına üzüntülerini dile getirip, başsağlığında bulundu.

 

 

 

 

Sonses.tv

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

GELECEĞİN SPORCULARINA SUYUN ÖNEMİ ANLATILDI

“KIR ÇİÇEKLERİ” SU TASARRUFU KONUSUNDA BİLGİLENDİRİLDİ MESKİ, “KIR ÇİÇEKLERİ”NE SU TASARRUFU EĞİTİMİ VERDİ Mersin

MERSİN BÜYÜKŞEHİR’DEN ARI YETİŞTİRİCİLERİNE ‘BAL GİBİ’ DESTEK

BÜYÜKŞEHİR’DEN 708 ARI YETİŞTİRİCİSİNE EKİPMAN DESTEĞİ ARI YETİŞTİRİCİSİ DOĞAN: “BİZLERE BAL GİBİ DESTEK OLDU” “ÜRETİCİNİN

Yaralı Yavru Yaban Keçisi

Silifke İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince; Kocaoluk Mahallesi Gökler deresi mevkiinde Jandarma ekiplerince icra edilen devriye faaliyeti

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz