SEÇER, TÜM MERSİNLİLER’İ 29 EKİM ETKİNLİKLERİNE DAVET ETTİ

Ana Sayfa » Büyük Manşet » SEÇER, TÜM MERSİNLİLER’İ 29 EKİM ETKİNLİKLERİNE DAVET ETTİ
Paylaş
Tarih : 28 Ekim 2019 - 12:48

BAŞKAN SEÇER, CUMHURİYET DOĞA YÜRÜYÜŞÜ’NE KATILDI

SEÇER: “MODERN BİR TOPLUM OLARAK YAŞIYORSAK BUNU CUMHURİYET’E BORÇLUYUZ”

SEÇER: “ÇAĞDAŞ İNSANLIK NORMLARINA UYGUN KOŞULLAR OLUŞTURMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mezitli Belediyesi tarafından bu yıl mottosu “Cumhuriyet” olarak belirlenen ve 9. kez düzenlenen Doğa Yürüyüşü’ne katılarak, Cumhuriyet sevdalıları ile 2.5 kilometre yürüdü.Akarca Mahallesi’nden başlayan ve Doğançay Mahallesi’nde sona eren yürüyüşte Başkan Seçer, vatandaşlarla birlikte hem spor yaptı, hem de doğanın tadını çıkardı.

Varış noktasında kendileri için sıkma pişiren kadınların yanına giden ve onlarla sohbet eden Seçer, kadınlara yardım ederek sıkma pişirdi.Seçer, yapılan Cumhuriyet yürüyüşünü oldukça anlamlı bulduğunu ifade ederek, “Bir yandan tabi Cumhuriyet’i kutluyoruz, bir yandan da spor yapıyoruz. Sporun, doğanın, çevrenin farkındalığını yaratmaya çalışıyoruz”dedi.

Etiketler :

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Yaralı Yavru Yaban Keçisi

Silifke İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince; Kocaoluk Mahallesi Gökler deresi mevkiinde Jandarma ekiplerince icra edilen devriye faaliyeti

MERSİN BÜYÜKŞEHİR’DEN HEM VATANDAŞA HEM ESNAFA DESTEK: HALK KART!

MERSİN’İN YÜZÜ HALKIN KARTIYLA GÜLÜYOR 15 AYDA HALK KART SAYESİNDE ESNAFIN KASASINA 15 MİLYON GİRDİ ESNAF HALK KART’I ANLATTI:

KAŞLI GEÇİCİ HAYVAN BAKIMEVİ SALI GÜNLERİ ZİYARETE KAPANACAK

BÜYÜKŞEHİR, CAN DOSTLARIN BAKIMINI İHMAL ETMİYOR Yabani hayvanlardan sokakta yaşayan canlara kadar tüm hayvan dostlarımıza sahip çıkan

Facebook Hesabınızla Bu Habere Yorum Yapabilirsiniz